• resmi ilanlar

MİNİKLER PARKTA

2018-11-16 11:00:02

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bolu Belediyesi tarafından imzalanan protokolle uygulanan “Minikler Parkta” projesiyle anaokul öğrencileri hem park ve bahçelerin doğru kullanımını uygulamalı öğrendiler hem de eğlendiler.

 

Gönüllü okullar için hazırlanan takvime göre belirlenen saat ve tarihte Bolu Belediyesi’nin Trafik Eğitim Aracı öğrencileri okullarından aldı ve il merkezinde bir parka götürdü. Giderken araç içinde Zabıta görevlilerinden uygulamalı trafik kurallarını da öğrendiler. Gittikleri parklarda parkların doğru kullanımını Park Ve Bahçeler Müdürlüğünden gelen görevliden dinlediler.

 

 

Solmaz ve Ahmet Baysal Emineana Anaokulu öğrencileri 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda, 12 Kasım Pazartesi Vakıf Hizmetler Birliği Anaokulu öğrencileri Masal Parkı’nda, 13 Kasım Salı Kadriyeana Anaokulu öğrencileri Masal Park’ta proje etkinliklerine katıldılar. Şu ana kadar 64 öğrenciyle proje etkinlikleri yapıldı. Etkinliklere Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi, Bolu Belediyesi Zabıta görevlileri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevlileri katıldı Proje hava durumunun iyi olduğu tarihlerde diğer okullarla devam edecek. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit