• resmi ilanlar

KIŞ TEDBİRLERİ MASAYA YATIRILDI

2018-11-15 13:45:31

2018-2019 yılında alınacak kış tedbirleri ile ilgili toplantı Bolu Valisi Ahmet Ümit başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonu’nda Vali Ahmet Ümit başkanlığında düzenlenen ‘2018-2019 Kış Tedbirleri’ toplantısına, Vali Yardımcısı Çağlayan Kaya, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutan Albay Nadir Çelik, Karayolları ile diğer kurumların ve sivil toplum örgütlerinin yetkilileri katıldı.

Düzenlenen toplantı öncesi konuşan Bolu Valisi Ümit, “Bolu, İstanbul – Ankara arasında çok önemli bir geçiş noktası üzerinde bulunuyor. Bizim buradaki tedbirlerimiz, gayretimiz, başarımız ve performansımız ülkemizin iki ana kenti olan Ankara ve İstanbul’u birbirine bağlama noktasında çok büyük önem arz etmektedir. Kış tabi ki olacak. Kış olacak ki doğa kendine gelecek, bereket olacak ama bize de olumsuz şartlardan insanlarımızı etkilenmeden kışın güzelliklerini görerek, inşallah trafik kazası olmadan bu kışı atlatabilmek için tedbirler almak ve uygulamak zorundayız. Her türlü teknolojik imkânı kullanarak, kazasız- belasız vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin huzur ve güvenlik içinde seyahat etmeleri için çalışacağız. Her kurum kendi görevini iyi bilecek ve duyarlılığı en üst safhada tutarak görevini yapacaktır. Karla mücadele çalışmalarında kullanılacak alet ve araçlarımızın bakımlarına dikkat edelim. Her kurum elinden gelenin en iyisini yapacak ki halkımızın huzur ve güvenliği en üst safhada olsun. Allah kazasız, belasız bir kış mevsimi geçirebilmeyi bizlere nasip etsin” dedi.

KIŞ TEDBİRLERİNDE ALINACAK TEDBİRLER SUNUM HALİNDE AKTARILDI

 Toplantının devamında İl Yazı İşleri Müdürü İsmail Gürer tarafından  kış tedbirleri ile ilgili ana konuları kapsayan sunum gerçekleştirildi. Yapılan sunumun ardından katılımcılar başarılı bir karla mücadele çalışması yapılabilmesi için fikirlerini beyan ederek, görüş alış verişinde bulundular. Toplantı sonunda alınan kararlar Bolu Valiliğince gereği yapılmak üzere ilgili kurumlara iletilecek. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit