• resmi ilanlar

42 Aday resmi başvuruyu yaptı

2018-11-13 11:00:15

BİR İLÇE VE BİR BELDE DE BELİRSİZLİK

AK Parti Bolu İl Teşkilatı’nda start verilen yerel seçim için il ve ilçe belediye başkanlığı görevine talip olan aday adayı sayısı 42 olurken, bir belde ve bir ilçe için henüz başvuru yapılmadı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti İl Teşkilatı’na belediye başkanlığı görevi için aday adaylığı başvurusu yapan kişi sayısı 42 oldu. Bolu Belediyesi için 7, Dörtdivan için 2, Gerede için 2, Göynük için 3, Kıbrıscık için 4, Mengen için 8, Gökçesu için 3, Mudurnu için 7, Taşkesti için 4, Yeniçağa için 2 kişi başvurularını yaparken Karacasu beldesi ve Seben için henüz bir başvuru yapılmadı. 2 bölge içinde mevcut ilçe ve belediye başkanları doğal aday adayı olarak gösterilirken, önümüzdeki günlerde başvuru yapacak kişilerin evraklarını teslim etmesi bekleniyor.

Belediye Meclis Üyeliği için merkez ve ilçelerde toplam 6 aday adayı başvurusunu yaparken, İl Genel Meclisi üyeliği için de toplam 6 kişi teşkilata evraklarını teslim etti.

ALTUN ADAY ADAYI

Kapatılan Abant TV’nin sahibi ve hakkında iş adamlarına şantaj uyguladığı gerekçesi ile tutuksuz yargılamasına devam edilen Mehmet Altun’da aday adayı oldu. Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız Bolu Belediye Başkanlığı görevi için aday adaylığı başvurusunu yapan Altun’un şu anda Ankara’da ikamet ettiği biliniyor.

BOLU MERKEZE 7 ADAY ADAYI

Bolu Belediye Başkanlığı görevi için AK Parti’ye toplam 7 isim aday adaylık başvurularını yaptı. Şu ana kadar aday adaylığı başvurusu yapan isimler şu şekilde:

Abdullah Abat, Ahmet Yazıcı, Cihan Yavuz, Metin Vural, Selami Konyalıoğlu, Tahsin Akduman, Mehmet Altun

Aynı zaman Bolu Belediye Başkanlığı için AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz doğal aday adayı olarak gösteriliyor.

İŞTE İLÇE İLÇE İSİMLER

Dörtdivan: Recep Dalkıran, Mustafa Öztürk

Gerede: Ali Ulutürk, Feyyaz Yazıcı

Göynük: Mustafa Demiröz, Şükrü Kızılorman, Zeynep İlhan Şahin

Kıbrıscık: Abdulmuddalip Dikmen, Durmuş Demirkaya, Ercan Mamur, Mustafa Topçuoğlu

Mengen: Aydın Özmenli, Cahit Yavuz, Feyzi Dursun, Fikret Yalçın, Osman Erarslan, Sami Erdoğan, Serkan Dursun, Zeki Ozulluoğlu

Mudurnu: Ali Şükrü Tunçel, Celalettin Çelebi, Mehmet Karacakaya, Şinasi Ural, Vedat Özkan, Yusuf Dönder, Yılmaz Akçadağ

Yeniçağa: Musa Çörekçi, Yahya Doğanay

BELDELERDE TOPLAM 7 ADAY

Gökçesu: Mehmet Ovaz, Rafet Fazıl Özer, Muammer Yılmaz

Taşkesti: Aynur Arslan, Mehmet Öztürk, Mehmet Çahan, Şefik Aydın

 

YORUMLAR  (Toplam 3 yorum)

 • SELİM  (23.11.2018 12:54:16)

  yahu bu mehmet altunnasıl aday adayı başvurusu yapıyor anlamıyorum. Sen zaten kötü karakterli birisin. Daha işçilerden kestiğin paranın ahı çıkmadı üstünden. Allah o kadar büyük ki senin yanına bırakmadı...

 • köroğlu  (14.11.2018 09:21:22)

  hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değildir vatandaş yeni yüzler istiyor

 • Turgut  (13.11.2018 17:32:35)

  Seben; için mevcut belediye başkanı. Süleyman Özbağ başkan çok başarılı.. hemde genç,çalışkan bir AKP li devre dışı bırakılması AKP ve Seben için büyük kayıp olur..

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit