• resmi ilanlar

Mehmet Tezcan projeleriyle fark yaratacak!

2018-11-13 11:00:09

"YENİ DÖNEMDE BAŞKANLIĞA TEZCAN GELECEK"

Bolu Merkez’de Okul başkanlarının seçilmesinin ardından, gözler Merkez İlçe Öğrenci Başkanlığına çevrilmiş durumda. Merkez İlçe Öğrenci başkanlığı için çok sayıda aday çalışmalarını yürütürken, adaylardan biri olan Spor Lisesi Okul Başkanı Mehmet Tezcan projeleriyle farkını ortaya koyuyor.

 

Haber: Hakan Aydın

165 Kasım Cuma günü 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu’nda yapılması planlanan Bolu Merkez İlçe Öğrenci Başkanlığı seçimleri nedeniyle okullarda farklı bir heyecan yaşanıyor. Öğrenci başkanlığı için bir çok isim çalışmasını yürütürken, bu isimlerden biri olan Mehmet Tezcan ise dikkat çekiyor.

Esnaf bir ailenin en küçüğü olan Tezcan, Spor Lisesi’nde eğitim öğrenimine devam ediyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ sözünü kendisine rehber edinen Mehmet Tezcan, Eskrim dalında Milli Sporculuk ünvanı almaya hak kazanmış durumda. 

Seçim döneminde yaptığı açıklamalarda baba parası ile sokaklarda dolaşan, kötü alışkanlıkları ile gençliği meçhul karanlıklara iten değil, karakter ve duruşuyla gençliğe öncülük etmek istediğini belirten Tezcan, başkan seçilmesi durumunda hayata geçireceği projeleri de kamuoyu ile paylaştı.

İşte o projelerden bazıları;

Köy Okullarına Kütüphane, Sportif faaliyetler(okçuluk,yüzme), Öğrenci Festivalleri,  Ücretsiz öğrencilere yönelik piknik ve geziler, Ücretsiz Etüt merkezlerinde Kurslar, Sınav dönemi ücretsiz konserler, Eğitici konferans ve seminerler

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit