• resmi ilanlar

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

2018-11-08 11:00:06

Bolu Valisi Ahmet Ümit, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesinde tedavi gören şehit yakını, gazi ve diğer hastaları ziyaret etti.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, beraberinde Sağlık İl Müdürü Muhammed Emin Demirkol ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit ile birlikte ilk olarak 2015 yılında Iğdır Sınır Kapısında yola kurulan tuzağın patlatılması sonrasında şehit olan Polis Memuru Yaşar Doğançay’ın aynı adı taşıyan babası Yaşar Doğançay’ı tedavi gördüğü, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesinde  ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.  Şehidimizin annesi Emine Doğançay ile şehidimizin kız kardeşi Gülseren Erdem’in de yer aldığı ziyarette kendilerinden istediği olup olmadığını sordu ve tedavi ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

 

HASTA YAKINLARI İLE SOHBET ETTİ

Sayın Valimiz daha sonra polikliniklerde sıra bekleyen hastalar ve hasta yakınları ile de sohbet etti.

“DEVLETİMİZE MİLLETİMİZE BOL BOL DUA EDİN”

Yoğun bakımdan çıkan hastaların ve devamlı yatalak olarak evde bakım gören hastaların yer aldığı Palyatif Bakım servisindeki hastalarla sohbet eden Vali Ümit, “Allah sizlere acil şifalar versin, Allah hastalarımızın duasını kabul eder. Sizlerden istediğimiz devletimiz için milletimiz için bol bol dua edin” dedi.

ÇALIŞANLARLA SOHBET ETTİ

Ziyarette ayrıca doktorlar ve hastane çalışanları ile de sohbet etti ve görevlerinde başarılar diledi.

GAZİ AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Bolu Valisi Ahmet Ümit’in bir diğer ziyareti ise 1999 yılında Tunceli’de yaşanan çatışma sonrasında Gazi olan Sedat Gelen’in evine oldu. Gazimizin tedavi gördükten sonra hastaneden taburcu olan annesi Tasvire ve babası Zekeriya Gelen’i ziyaret eden Vali Ümit, hastalarımıza geçmiş olsun dileklerini iletirken aile ile yapmış olduğu sohbette   “Memleketimizin asli sahipleri Şehitlerimiz ve Gazilerimizdir. Sizin için ne yapsak azdır” dedi. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit