• resmi ilanlar

AK PARTİ'DEN YENİ ADLİYEYE ÇIKARMA

2018-11-05 11:00:11

Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve teşkilatları adeta yeni açılan adliye binasına çıkartma yaptı.

 

Haber: Hakan Aydın

 

Ak Parti hükümeti tarafından yapımına başlanılan ve geçtiğimiz hafta hizmete giren yeni adliye binasına il başkanı Nurettin Doğanay ve teşkilatları tarafından ziyaret gerçekleştirildi. Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve teşkilatları ilk olarak Ağır Ceza Mahkemesi Başkanları Seyfi Han ve Serkan Özalp’i ziyaret ederken, ardından Bolu Baro Başkanı Baro Başkanı Sabri Erhendekçi’ye misafir oldular.

Heyet son olarak Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman ve İdare Mahkemesi Başkanımız Turgut Delal'ı makamlarında ziyaret ettik.

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Ak Parti İl Başkanı Doğanay, “Bolu'muzun yıllardır sorunu olan Adliye binasının tamamlanarak Adliyemizin modern bir binaya taşınmasının ve de bunun AK Parti Hükümetine nasip olmasının haklı gururunu yaşadık. Yeni Adliye binamızın ilimize kazandırılmasında en büyük emeği olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Adalet Bakanımız Sayın Abdülhamit Gül'e, Bolu Milletvekillerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit