• resmi ilanlar

BARUŞ BOLU'DAN AYRILDI

2018-11-05 11:00:14

Resmi Gazetede yayınlanan kararname ile Malatya'ya atanan Aydın Baruş, düzenlenen tören ile Bolu'dan ayrıldı. Tören öncesi veda mesajı yayınlayan Baruş, “Vatanına ve milli değerlerine yürekten bağlı Bolulu vatandaşlarımızın Valilik Makamının asıl sahibi ve kamu hizmetlerinin en iyisine layık olduğunu bilerek, daima onların içinden biri olmaya gayret ettim” dedi.

 

Haber: Hakan Aydın

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yayınlanan kararname sonrası Malatya’ya tayini çıkan Aydın Baruş için veda töreni düzenlendi.

VALİLİK MAKAMININ ASIL SAHİBİ BOLULULAR

Bolu’dan ayrılmadan önce veda mesajı yayınlayan Aydın Baruş, “Valilik makamının asıl sahibinin Bolulular olduğunu belirten Bolu eski Valisi Aydın Baruş, “27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Malatya Valisi olarak atanmam nedeniyle 5 Kasım 2018 Pazartesi günü Bolu Valiliği görevimden ayrılıyorum. 4 Mart 2015 tarihinden bugüne kadar Bolu Valisi olarak görev yaptığım süre içerisinde, ülkemizin cennet misali güzelliklere sahip eşsiz bir köşesi olan Bolu’nun, huzur ve güvenliğini muhafaza ederek kalkınması yolunda resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte el ve gönül birliği içerisinde çalışmaya özen gösterdim. Vatanına ve milli değerlerine yürekten bağlı Bolulu vatandaşlarımızın Valilik Makamının asıl sahibi ve kamu hizmetlerinin en iyisine layık olduğunu bilerek, daima onların içinden biri olmaya gayret ettim” dedi.

TÜM GÜZELLİKLER BOLU İNSANIYLA BİRLİKTE OLSUN

Veda mesajının sonunda Bolululara seslenen Baruş, “Bolu’nun, sahip olduğu doğal zenginlikler ve çalışkan insan kaynağı potansiyeli ile gelecekte çok daha güzel günlere ulaşacağına yürekten inanıyorum. Vali olarak görev yaptığım süre içerisinde, Bolu insanının Valilik Makamına ve şahsıma gösterdiği yakın ilgisi ve teveccühünü bundan sonraki hayatımda daima minnetle hatırlayacağımı özellikle belirtmek isterim. Bolu’ya veda ederken, tüm güzelliklerin Bolu insanıyla birlikte olmasını ve gelecek günlerin İlimize hayırlar getirmesini diliyor, vatandaşlarımızın üzerimde olan haklarını helal etmelerini istirham ediyor, en derin hürmetlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit