• resmi ilanlar

TEK HEDEF; GALİBİYET!

2018-10-26 10:00:05

Spor Toto 1 Lig de 10 haftada sahasında cumartesi günü Gençlerbirliği ile liderlik maçına çıkacak olan Boluspor maç saatini bekliyor. Gençlerbirliği maçı öncesi sakat ve cezalı oyuncusu bulunmayan kırmızı beyazlılar sahaya tam kadro çıkacak.

 

Boluspor, Gençlerbirliği karşısına kapalı gişe olarak taraftarının desteği ile cumartesi saat 19:30 da çıkıyor. Kırmızı beyazlı ekip için zor bir karşılaşma olacağa benzerken temsilcimiz 3 puanı alıp liderlik koltuğuna oturmak istiyor. Taraftarında yoğun ilgisi beklenirken kırmızı beyazlı taraftarlar maçtan günler öncesi kuyruklar oluşturarak biletlerini aldılar. Kapalı tribünün tamamen dolu olması beklenirken yoğun bir taraftar kitlesi maça gelecek.

 

Cuma günü erken saatlerden son çalışmasını yapan temsilcimiz tesislerde kampa girdi. Eksik ve cezalı oyuncusu bulunmayan kırmızı beyazlı temsilcimizde tek hedef galibiyet. Lider Gençlerbirliğinin durumunu da bilen teknik heyet rakibin artılarını ve eksilerini oyuncularına anlatırken hata yapmamız lazım dediler. Kırmızı Beyazlı oyuncuların da yapılan antrenmanlarda istekli arzulu oldukları gözlenirken maça da konsatre oldukları dikkat çekti.

Boluspor cumartesi günü saat 19:30 da 3 puan mücadelesi verecek.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit