• resmi ilanlar

Adem Evcil açıklama yaptı

2018-10-23 11:00:10

“UYKULARINIZI KAÇIRMAYA DEVAM EDECEĞİM”

MHP Eski İl Başkanı Adem Evcil’in bedelli askerliği ile ilgili bazı ulusal medyada çıkan haberlere yönelik Adem Evcil Sosyal Medya hesabından sert bir açıklama gönderdi. Evcil, “Şahsımla ilgili gerek ulusal gerekse yerel basında yapılan habere cevabımdır. Şahsımı ve şahsım üzerinden partimi bulduğu her fırsatta linç etme çabası içerisine giren zavallıların kuyruk acılarının ne olduğunu iyi bilmekteyim. Lakin bu yıpratma çabalarınız bir kez daha boşa çıkacaktır” dedi.

Haber: Erol Değirmenci

Çıkarılan kanundan yararlanarak askerlik vazifesini bedelli olarak yapmak üzere Amasya’ya teslim olan Adem Evcil, ulusal medyaya yansıyan haberlerle ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Evcil paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

BAŞVURULARIMIZ YETKİLİLERCE İNCELENMİŞTİR

TBMM tarafından çıkartılan yaklaşık 600 bin kişinin başvurduğu bedelli askerlik kanunundan şartları tutan her Türk vatandaşı gibi yararlanıyor olmamın bir linç girişimi haline getirilmesini şaşkınla takip ediyorum. İl başkanlığı dönemimde Afrin operasyonlarına destek dilekçelerimiz Türkiye’nin dört bir yanından yüz binlerce kişi ile birlikte gerekli mercilere verilmiş gönüllü başvurularımız yetkililerce incelenmiştir.  TSK’da konu ile ilgili asker ihtiyacı olmadığı açıklamasını yapmıştır. Ve Türk askeri Afrin’de tarih yazmıştır.

2 DEFA BU KANUNDAN YARARLANABİLİRDİM

Daha öncede 2 defa bu kanundan yararlanabilirdim. Şartlarımın tutmasına rağmen bankamatikten terhis belgesi almadım. Gerek eğitim hayatımın devam etmesi gerekse ülkemin içerisinde bulunduğu tarihi süreçler nedeniyle askerlik vazifemi ertelemek durumunda kaldım. Şimdi de kısa dönem olarak tamamlayabileceğim askerlik vazifemi çıkan bir kanunla 21 günlük süreçle tamamlayacağım. Bu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin tüm vatandaşlarına ayrım yapmaksızın tanıdığı bir haktır.

BOT BAĞLAYIP, TEMİZLİK YAPIYORUM

Birliğimizde görev yapan her asker kardeşim gibi sabah 6 da kalkıyorum, bot bağlayıp, temizlik yapıyorum, eğitimlere katılıyorum, mıntıka temizliği yapıyorum velhasıl kelam asker ocağında ne yapılması gerekirse onu ayrım yapılmaksızın gerçekleştiriyorum.

SİZİN HAYALLERİNİZ BİLE ULAŞAMAZ

Bir gün bu ülke için canımızın verilmesi gerekirse canımızı seve seve vereceğimizin ispatı 15 Temmuz gecesi Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi Bolu’nun sokaklarında da yankılanmıştır. Bizim vatan millet, bayrak, devlet, Atatürk sevgimize sizin hayalleriniz bile ulaşamaz.

ŞEHADET ARZUSUYLA YANAN GÖNÜLLÜ ASKERLERDİK

Size sesleniyorum kuduz köpek gibi ağzında salyalarla bulduğu her fırsatta şahsım üzerinden camiamıza saldıran kukla, ucube kalemşörler. Siz haber köşelerinizde karşıt görüşlü öğrencilerin kavgası manşetleri ile terör seviciliği yaparken biz sokakları, üniversiteleri teröre dar eden gönüllü askerlerdik, siz FETÖ abinizin darbe hazırlığına şakşakçılık yaparken biz 15 Temmuz gecesi yapmaya çalıştığınız darbe girişimini önlemek için şehadet arzusuyla yanan gönüllü askerlerdik. Siz her devrin köpekliğine alkış tutarken biz şanlı ölümlerin darağaçlarında şanlı neferleriydik.

UYKULARINIZI KAÇIRMAYA DEVAM EDECEĞİM

An itibariyle aktif bir siyasi bir kimliğim olmamasına 600 bin kişi içerisinde binlerce ünlü, iş adamı, bakan çocuğu olmasına rağmen ülke gündemine oturtuluyor olmamın altında yatan sebep şüphesiz partimin ve şahsımın birilerinin kuyruğuna basmış olmamızdır. Allah şahidim olsun ki hak bildiğimi savunmaya, elif gibi dimdik liderimin arkasında durmaya, kahpe düzene kafa tutmaya ve uykularınızı kaçırmaya tek başıma kalsam da devam edeceğim. Ardından kırk köpek havlamayan kurt ,kurt değildir! Bizi bilen bilir, bilmeyende kendi gibi bilir. Abicilere,ablacılara,şakşakçılara,yaltakçılara ,fitne odaklarına,ucuz tetikçi kalemşörlere duyurulur…

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit