• resmi ilanlar

BIÇAKLADIĞI ARKADAŞINI SAĞLIK MERKEZİNE GÖTÜRDÜ

2018-10-22 11:00:16

Bolu'da, tartıştığı arkadaşı A.D.'yi (44) bıçakla yaraladıktan sonra sağlık ocağına götürüp serumunu taşıyan A. H. P. (44) gözaltına alındı. Polisin A. D.'ye kendisini kimin bıçakladığını sorması üzerine D. arkadaşına dönerek "Benim desene oğlum" dedi.

Olay, saat 16.00 sıralarında Karaçayır Mahallesi Ali Rıza Tekemen Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, TIR şoförlüğü yapan A. D. ile yine kendisi gibi TIR şoförü olan arkadaşı A. H. P. arasında nakliye işi nedeniyle tartışması çıktı. Tartışmanın büyümesiyle A. H. P. iddiaya göre A. D.'yi sırt ve karın bölgesinden bıçakladı. A. H. P., vücudunda kesikler oluşan A. D.'yi olayın gerçekleştiği yerin yakınında bulunan Karaçayır Aile Sağlığı Merkezi'ne götürdü. Burada A. D.'ye yapılan ilk müdahalenin ardından sağlık merkezine polis çağırıldı.

 

 

'BENİM DESENE OĞLUM'

 

A. D., sağlık merkezinden İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne sevk edilmek için ambulansa taşındığı sırada polis olayı kimin yaptığını sordu. Bir süre cevap vermeyen yaralı A. D., polisin ısrarı üzerine yanında serumunu taşıyan ve onu sağlık merkezine getiren arkadaşı A. H. P.'ye seslenerek, "Benim desene oğlum" dedi. Bunun üzerine A. H. P. de polise, "Benim ama bıçaklama olayı yok. Kavga ettik. TIR'ın dorsesinin yanında ne olduysa oldu" dedi. A. D. hastanede tedavi altına alınırken, A. H. P. ise gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit