• resmi ilanlar

ÜNİVERSİTELİLER ZAKKUM İLE DOYASIYA EĞLENDİ

2018-10-10 11:00:12

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde geçtiğimiz akşam düzenlenen “Kampüse Hoşgeldin Kampüst Festivali” ile ZAKKUM konserinde öğrenciler muhteşem bir akşam yaşadılar.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ÜNİAK ve Çocukça Yaşam ve Empati Topluluğu'nun birlikte düzenlediği ve Ak Parti Gençlik Kolları Bolu il Başkanlığı’nın desteklediği alt Guruplarda Furkan Karakaya ve Barut The Band ile Zakkum konserinde öğrenciler muhteşem bir akşam yaşadılar.

 

Rock Müziğinin güçlü ve sevilen isimlerinden Zakkum'u Ünifest2018 kapsamında Bolu'ya getiren topluluklar bu tür eğlencelerin devam edeceğini belirtirken kültür gezilerinin yanı sıra sempozyumlarında okullarında gerçekleşeceğini ifade ettiler.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN DAİMA YANINDAYIZ”

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ÜNİAK başkanı Burak Kay, "Üniversite öğrencilerimiz ile bu tür etkinliklerde buluşmalarımız devam edecek. Bugün Zakkum ile muhteşem bir konser gerçekleştirdik. Bizler ÜNİAK olarak öğrencilerimizin daima yanındayız. Bizlere bu akşam bu güzel konserde yardımcı olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

“HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

ÜNİAK Hanım Komisyonundan Tutku Yağız konuşmasında, “Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesimize ÜniFest2018 konserleri ile öğrencilerimizi buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere bu konser etkinliğimizde destek olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

“KÜLTÜR GEZİLERİMİZ DE DEVAM EDECEK”

Çocukca yaşam ve empati topluluğu başkanı Mehmet AYGÜN "Üniversitemizde öğrencilerimizi dostlarımızı arkadaşlarımızın bu akşamki coşkusu ile çok mutlu olduk. Üniversitemizde daha öncede gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz kültür gezilerimiz de devam edecek. Bizleri bu akşam yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum."dedi.

11 BİN KİŞİ KONSERDEYDİ

Son olarak sahnede konuşma yapan Ak Parti Gençlik Kolları Bolu il Başkanı Samet Kocadağ, "Öğrenci guruplarımızın topluluklarımızın dün olduğu gibi bugünde yarında yanlarında olacağız. Ben bu güzel konserimizde bizlere destek olan sayın Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a sayın Rektörümüze, üniversite çalışanlarına değerli hocalarımıza da çok teşekkür ediyorum. ZAKKUM gurubu bu akşam bizleri çok eğlendirdi. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Ak Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı olarak genç kardeşlerimizin dostlarımızın daima yanındayız. Konser alanımızda yaklaşık 11.000 kişinin olduğu belirtilirken bu bizi gelecek programlar içinde ateşleyici bir etken oldu." şeklinde konuştu. Erol DEĞİRMENCİ

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit