• resmi ilanlar

BOLULU OYUNCU YASAK ELMA KADROSUNDA

2018-09-24 11:00:08

Yasak Elma dizisinin kadrosuna 2. sezonda yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Sarp Can Köroğlu, FOX'un “Yasak Elma" dizisinin kadrosuna 15. bölümde Kemal karakteriyle dahil olacak. Sarp Can Köroğlu Bolu'da dünyaya gelmiş ve lise de Bolu'da tamamladıktan sonra İstanbul'da eğitimine devam etmiş bir oyuncu.

Yasak Elma dizisinin kadrosuna 2. sezonda yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Sarp Can Köroğlu, FOX'un “Yasak Elma" dizisinin kadrosuna 15. bölümde Kemal karakteriyle dahil olacak. Güneşin Kızları, Adını Feriha Koydum ve Kurt Seyit ve Şura projeleriyle tanınan Sarp Can Köroğlu, 23 Eylül 1990 tarihinde Bolu’da dünyaya geldi. Liseyi Bolu'da tamamladı. Oyunculuk eğitimini İstanbul'da yapmak üzere İstanbul'a taşınan Sarpcan Köroğlu, lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümün’de tamamladı. Akademi 35 buçuk da kısa süreli bir oyunculuk eğitimi alan Sarpcan Köroğlu, Elde Var Hayat dizisi ile oyunculuğa başladı.

 

Daha sonra Adını Feriha Koydum dizisinde Bülent karakteri ile ekranlara gelen genç oyuncu, performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Sarpcan Köroğlu’nun oynadığı diziler şunlardır: Hayatımın aşkı, Adını Feriha Koydum, Kurt Seyit ve Şura, Elde Var Hayat, Güneşin Kızları. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit