• resmi ilanlar

ŞENLİKTE 10 BİNLER AT YAYLASINDA BİRARAYA GELDİ

2018-09-22 11:00:07

Türkiye'nin beyazet sektörünün öncü kuruluşu olan Beypiliç tarafından 10 binlerce kişi At yaylasında 12. Geleneksel personel sünnet şöleni ve personel pikniğinde buluştu.

Yaylada düzenlenen pikniğe Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Beypiliç Genel Müdürü Sait Koca, Yönetim Kurulu üyesi Hamdi Tanrıkulu, 10binlerce çalışanla bir araya geldi.

 

 

Etkinlik kapsamında şirket personellerinden 39 çocuğun sünnet töreni gerçekleşti. Ayrıca Şirkete yılarını vermiş olan 15 ve 20 yılını dolduran 80 personele ödülleri takdim edildi. Beypiliç Genel Müdürü Dr. Sait Koca her zaman çalışanlarının yanında olduğunu belirterek bu geçtiğimiz zor günlerde birlikte moral bulduklarını aktardı.

 

Yapılan dev etkinlikte, Öncelikle Beypiliç personellerinden oluşan rock grubu sahne aldı keyifli geçen dakikaların ardından kurulan onlarca stantda piknik yapan çalışanlar ve aileleri devam eden etkinlikte çeşitli ödüllü yarışmalar ve Ramazan Çelik konseri ile coştu.

 

Çocukların eğlenceli zaman geçirmeleri için kurulan oyun alanlarında rengarenk bir görüntü oluştu.

Beypiliç Reklam Müdürü Özgen Koca her türlü zorlukta bu etkinliklerin daha da büyüyerek devam edeceğini söyleyerek çalışanlara verdikleri önemi bir kez daha ortaya koydu .Erol Değirmenci

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit