• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz'dan altı hastaya geçmiş olsun ziyareti

2018-09-21 11:00:03

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta altı (6) hastayı evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 9 yıldır devam eden hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta altı (6) hastayı evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz hastalara acil şifalar diledi. Ziyaretlerinde hastalarla yakından ilgilenen Başkan Yılmaz, yakınlarıyla da sohbet ederek bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Hastalara sadece bu ziyaretlerde değil her zaman yanlarında olduklarını belirten Yılmaz, “Sağlığınıza kavuşmanız için devletin tüm imkanlarıyla buradayız. Ne zaman ne isteğiniz olursa olsun her zaman yanınızdayız” dedi.

 

 

Başkan Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Bolu Belediyesi Meclis üyesi Hicran Çağalı, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Başkanı Şevki Erkal, AİBÜ Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı Ali Can Önal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, Bolu Belediyesi Kurum Doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir de eşlik etti. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit