• resmi ilanlar

İYİ PARTİDEN BESOB'A ZİYARET

2018-09-21 11:00:05

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne düzenlenen ziyarete İyi Parti Genel Muhasip-Genel idare kurulu üyesi ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Genel İdare Kurulu Üyesi Gökhan Beker, Sakarya Milletvekili Sayın Ümit Dikbayır, Genel İdare Kurulu Üyesi ve Seçim Güvenliği Başkanı Burcu Akçaru, İyi Parti Kurucusu Sevinç Gümüş, Genel İdare Kurulu Üyesi Sena Aksakallı, İyi Parti Kurucusu Fatma Kamiloğlu ve Bolu İyi Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte katıldılar.

 

İyi Parti Genel Muhasip-Genel idare kurulu üyesi ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu sözlerine 11 aylık yeni kurulan bir parti olduklarını, televizyonlarda ve gazetelerde istedikleri oranda yer bulamadıklarını bu yüzden kendilerini doğru ifade edemediklerine inandığını ve bu doğrultuda başta Sivil toplum örgütleri olmak üzere parti teşkilatı olarak ziyaretlerde bulunmak için yola çıktıklarını buna da İYİLİK Kervanı ismini verdiklerini söyledi.  Nuhoğlu, Türkiye’nin içinde bulunduğu durum hakkında fikir alışverişinde bulunmak istediklerini dile getirip, Küçük esnafın sorunlarını bildiklerini ve mecliste her ortamda konuştuklarını çözüm yollarının bulunabilmesi için kendilerine düşecek her türlü görevi yerine getirebileceklerini ifade etti.

 

BESOB Başkanı Tahir Gayret sözlerine, esnafımız Türkiye’nin içinde bulunduğu bu çok zor durumda halkımızın yanında olduklarını bildirmek için zam yapmadıklarını ama buna daha ne kadar dayanabileceklerini bilmediğini, sattıkları ürünü aynı paraya yerine koyamadıkları bazı toptancıların doları bahane ederek çok fahiş zamlar yaptıklarını belirtti. Gayret, bunların önüne geçilmediği taktirde kepenk kapatma noktasına gelinmesinin kaçınılmaz olduğunu dile getirdi. Tahir Gayret İyi Partililere “Ziyaretlerinden ötürü şahsım ve oda başkanlarımın adına teşekkürlerimi sunar çıktığınız bu yolculukta yolunuz açık olmasını temenni ederim” dedi. Elif Erdoğan

               

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit