• resmi ilanlar

BAKAN SOYLU, BOLU'DA 'KIRMIZI DÜDÜK' UYGULAMASINA KATILDI

2018-08-18 11:00:10

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük” projesi kapsamında Bolu'nun Gerede ilçesinde yol uygulamasına katıldı. Uygulama sonrası Gerede'de bir dinlenme tesisine gelen Bakan Soylu'ya vatandaş büyük ilgi gösterdi.

 

Bakan Soylu, helikopterle geldiği Gerede’de Vali Aydın Baruş ve protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karadeniz Bağlantı Yolu’nun Gerede-Karabük istikametinde Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yol uygulamasına katılarak emniyet yetkililerinden bilgi alan Soylu, daha sonra polis memurlarıyla bayramlaştı. Trafik uygulaması kapsamında durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcularla bir süre sohbet ederek bayramlaşan Soylu, çocuklara ise “kırmızı düdük” hediye etti.

Uygulama sonrası Bolu’nun Gerede ilçesinde bir dinlenme tesisini ziyaret eden Süleyman Soylu’ya vatandaş büyük ilgi gösterdi. Arabasından iner inmez büyük bir sevgi gösterisi ile karşılaşan Soylu, vatandaşların yanına giderek tek tek bayramlarını kutladı. Aynı zamanda kendisinden beraber fotoğraf çekilmek isteyen kişileri kırmayan Bakan Soylu, vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Gerede’den ayrıldı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit