• resmi ilanlar

SEVGİ EVLERİ'NDE KALAN ÇOCUKLAR MASAL PARK'I GEZDİ

2018-08-16 11:00:09

Bolu'daki sevgi evlerinde kalan çocuklar Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile birlikte Masal Parkı gezdi. Parktaki masal kahramanlarını yakından inceleyen ve parkı çok beğenen çocuklar Başkan Yılmaz'a teşekkür etti.

 

Bolu Belediyesi tarafından geleceğimizin teminatı çocuklarımıza özel olarak yapılan ve yarın açılışı gerçekleştirilecek olan Masal Parkı, sevgi evlerinde kalan çocuklardan büyük beğeni aldı. Açılış öncesinde özel olarak Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile birlikte parkı gezen çocuklar, parkta bulunan masal kahramanlarını dikkatle inceledi.

 

“Çocuklarımızın hoşça vakit geçirmesi için bu parkı yaptık”

Parkta çocukların her biriyle ayrı ayrı ilgilenen Başkan Yılmaz, “Çocuklarımız bizim için çok özeldir. Bu sebeple sizlerin daha güzel vakit geçirmesi için Masal Parkı yaptık. Dilediğiniz her zaman buraya gelerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca masal parkında bulunan kahramanlarımızın hikayelerini konulan cihazlarda sesli olarak da dinleyebileceksiniz. Sizlerin fikirleri de bizler için çok önemli. Gördüğünüz eksiklikleri ya da isteklerinizi bildirirseniz onları da burada değerlendirebiliriz” dedi.

Gezinin sonunda Masal Parka hayran kalan çocuklar, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür etti.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit