• resmi ilanlar

Hacı Amcadan dolar kampanyasına şartlı destek!

2018-08-15 11:00:10

100 BİN DOLARINI BOZDURANA…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı sonrasında esnafın düzenlediği çeşitli dolar bozdurma kampanyalarına vatandaşlarda kendi imkanları ölçüsünde destek veriyor. Tekke Işıklar Köyü’nde yaşayan 78 yaşında ki Hakverdi Karasu, 100 bin dolarını bozdurarak kendisine makbuzunu gösteren ilk kişiye kurbanlık büyükbaş vereceğini açıkladı.

Haber: Hakan Aydın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dolar bozdurma çağrısının ardından Türkiye'nin pek çok yerinden çeşitli kampanyalar ve katılımlar olurken, kampanyaya Bolu’dan destek gelmeye devam ediyor. Esnafın verdiği desteğin yanında, Ekonomik savaşta vatandaşlarımızda devletin yanında yer alıyor.

100 BİN DOLARINI BOZURANA…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Türk ekonomisine destek olmak istediğini belirten Tekke Işıklar Köyü’nden Hakverdi Karasu, “ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimleri oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz. Bende 100 bin dolarını bozdurarak devlet bankası olan Ziraat Bankasına yatırdığını makbuzuyla bana gösteren ilk kişiye kurbanlık büyükbaş hayvan hediye edeceğim ” dedi.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Mustafa DEĞER  (16.08.2018 12:37:11)

  A be dayım, 100.000 $ olan adamın senin ineğinde, sütünde, kurbanlığın da ne işi olur? Bağış yapacaksan terörle mücadele eden Mehmetcikler, şehit ve gaziler için hizmet veren vakfa yap.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit