• resmi ilanlar

BASKETBOL'DA BEŞ İMZA…

2018-07-18 10:00:02

Bolu Belediyespor Basketbol Takımımız, 2018-2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarına başladı. Öncelikli olarak mevcut kadrodan başlayan, yeşil-beyazlı yönetim Burakcan Dilmaç, Hakan Şanlı, Samet Demirok ve Oğulcan Metehan Deniz ile anlaşma sağlarken, dış transferden de Mehmet Oğuzhan Kızıl'la anlaşma sağladı.

 

2018-2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarına başlayan Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımımız, tecrübeli koç Murat Yolcu'nun verdiği transfer raporu doğrultusunda çalışmalarına başladı. Transferde ince eleyip sık dokuyan yönetim kurulu, genç ve gelecek vaat eden oyuncuları kadrosuna katmak istiyor.  

 

 

5 OYUNCU İMZALADI

Basketbol Şube Başkanı Aytaç Eskicioğlu ve koç Murat Yolcu'nun verdiği rapor doğrultusunda öncelikli olarak mevcut kadrodaki isimlerle görüşme yapan Başkan Eskicioğlu, Oğulcan Metehan Deniz, Hakan Şanlı, Samet Demirok, Burakcan Dilmaç ile anlaşma sağlarken, dış transferde geçtiğimiz sezon Mamak Belediyespor'da forma giyen genç oyuncu Mehmet Oğuzhan Kızıl'la anlaşma sağladı.

 

BOLUMUZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Yapılan transferler sonrası açıklamalarda bulunan Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Şube Başkanı Aytaç Eskicioğlu “Transfer çalışmalarına hocamızın verdiği rapor doğrultusunda başladık. Birçok oyuncu ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ama önceliğimiz geçtiğimiz sezon takımımızda forma giyen oyuncularla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu görüşmeler neticesinde iç transferde 4 isimle anlaşma sağladık. Diğer arkadaşlarımız ile ilgilide cevap bekliyoruz. Bunun dışında yine hocamızın istediği doğrultusunda dış transferde 1 ismi kadromuza kattık. Şuanda ilk 5 transferimizi yaptık. Görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki günlerde diğer isimlerle ilgili gelişmeler olacaktır, cevap bekliyoruz. Kulübümüze ve Bolumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.    

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit