• resmi ilanlar

İHRAÇ EDİLEN POLİSLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU

2018-07-11 11:00:13

Kanun Hükmünde Kararname ile 20 polis devlet memurluğundan ihraç edilmiş, 3 emekli emniyet personelinin de rütbeleri geri alınmıştı. İhraç edilen emniyet mensupları arasında Bolu kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerde yer aldı.

 

Haber: Hakan Aydın

 

701 Sayılı Kanun Hükmü’nde Kararname ile haklarında açılan soruşturmalar nedneiyle açıkta bulunan 25 Emniyet mensubundan 20’si ihraç olmuş, 3 emekli emniyet mensubun ise rütbelerinin de söküldüğü belirtilmişti.

Kararnameyle Köse Halil Çimen (Kom. Yrd.), Seyfullah Kılıçoğlu(Kom. Yrd.), Cengiz Ginay(Kom. Yrd.), Yalçın Kandemir(Kom. Yrd.), Veli Biçer(Kom. Yrd.), Erdal Aydın(Kom. Yrd.), Hasan Karagöz(Polis Memuru), Kazım Yanarada(Polis Memuru), Resul İçköprü(Polis Memuru), Talat Usta(Polis Memuru), İsmail Örs(Polis Memuru), Özlem Örs(Polis Memuru), Fatih Doğan(Polis Memuru), İlhami Güneş(Polis Memuru), Muhlis Çimen(Polis Memuru), Şenol Akkan(Polis Memuru), Müslim Özdemir(Polis Memuru), Mesud Kuru(Polis Memuru), Fırat Ediz(Polis Memuru) ve  Fatih Karaahmetoğlu(Polis Memuru) ihraç edilen isimler oldu.

Kararname kapsamında ayrıca daha önceden emekli olan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Sadık Uzun, emekli polis memurları Bayram Buhar ve Erdoğan Eskicioğlu’nun rütbeleri de söküldü.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit