• resmi ilanlar

ONUN HIZINA YETİŞEBİLEN YOK

2018-06-10 11:00:08

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, mesai saatleri için başladığı kurum ziyaretlerinde bir günde 18 müdürlüğün çalışanları ile bir araya geldi.

 

24 Haziran seçimlerinde sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, çalışmalarının hızını arttırdı. Seçim çalışmalarına hızlı bir giriş yapan ve geçtiğimiz süre boyunca yaptığı çalışmalarla herkesin beğenisini kazan Evcil, rekor sayı da ziyarete imza attı. Resmi kurumların mesai saatlerinin başlangıcı ile ziyaretlerine başlayan Evcil, bir gün içinde tam 18 kurumu ziyaret edip çalışanları ile bir araya geldi.

 

“HERKESİN ELİNİ SIKMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Evcil gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında herkesin elini sıkmaya çalıştıklarını söyleyerek, “Artık bir haftadan daha kısa bir süre var. Seçim çalışmalarında sona geldik. Elimizden geldiğince hızlı olmaya çalışıyoruz. Bunun tek bir nedeni var. Herkesin elini sıkmaya çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip, elimizden geldiğince cevaplamaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızı da gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit