• resmi ilanlar

“GEREDE'NİN HER SORUNUNU MHP ÇÖZECEK”

2018-06-10 11:00:03

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu il Başkanı Cihan Başaran bir dizi düğün, sünnet ve yayla şenlikleri kapsamında vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerinde Cihan Başaran'a Milliyetçi Hareket Partisi Gerede ilçe başkanı Yüksel Sönmez ve Ülkü Ocakları Gerede ilçe başkanı Yusuf Darak ve diğer teşkilat mensupları eşlik etti.

 

Ziyaretlerde Mustafa Çetintaş’ın nişan merasimlerinde ve MHP ilçe yönetim kurulu üyesi Fatih Görgülü’nün düğün merasimlerine katılarak Ülkü Ocakları tarafından geleneksel hale getirilen Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye edildi. İlçenin Çukurca köyünde gerçekleştirilen yayla şenliğine katılmalarının ardından ilçe merkezine gelerek vatandaşlarla sohbet etti. Kısa bir söyleşi yapan MHP Bolu il başkanı Sayın Cihan Başaran Geredelilerin Milliyetçi Hareket Partisine olan teveccühlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Başaran açıklamasında “Gerede’nin temsilcisi milletvekili inşallah MHP milletvekilleri olacak. Yıllardır seçim aracı olarak kullanılan 1500 kişi çalıştırılacak olan Gerkonsan muammasından halk artık tiksinmiş, yalandan dolandan bıkmış. Gerede’miz gelişememekten sürekli göç vermiş bir kasaba haline dönmüş. Deri esnaflarımızın taşınma sürecinde sermayesi kısıtlı olanlar mutsuz hale gelmişler ki Deri OSB’de yeni fabrika kurabilecek güçte değiller. Gerede’de deri sanayi konusunda devlet desteği sağlanamaz ise 1000 civarında deri işçisinin işsiz kalması söz konusu. Bu da Gerede’den 3500 hemşehrimizi göçe zorlamak olur. Daha kötüsü 40 yaşına gelmiş bir deri işçisi başka ne meslek yapabileceği konusu endişe vericidir. MHP olarak sorunları büyük bir ciddiyetle ele alıp çözüme kavuşturmak adına mücadele edeceğiz” dedi.

Halkımızdan işittiğimiz kadarı ile tüm bu sorunlar yetmiyormuş gibi kripto ağızların algı yürütmeye çalıştığını ve cumhur ittifakının kaybetmesi halinde Türkiye’nin kaybedeceğini belirten Başaran, “Üzülerek görüyoruz ki Cumhur İttifakı ile beraber yola çıktığımız bazı kripto ağızlar boş ve asılsız sözlerle vatandaşımız üzerinde algı operasyonu yürütmeye çalışmaktadır. Özellikle yerel siyasetle tatlı su kurnazlığı peşindeki siyasetçiler baltayı taşa vurduklarını 24 Haziran akşamı anlayacaklardır. Cumhur İttifakı protokolü önümüzdeki 5 yılı kapsayan yasal bir protokoldür. Öncelikle şiddetle kendilerine Cumhur İttifakı protokolünü okumalarını tavsiye ediyorum. 15 Temmuz gecesi balon patlasa korkudan masanın altına saklanacak tiplerin, şimdiler de Cumhur İttifakı’na zarar verme çabaları ülkemizin iç ve dış düşmanlarının ekmeğine yağ sürmekten bir işe yaramayacaktır. Cumhur İttifakı kaybederse, Türkiye kaybedecektir. İlimizde bu ve benzeri kara propaganda yapanları belge ve bilgilerini sayın cumhurbaşkanına ileteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Milliyetçi Hareket Partisi sessiz ve gümbür gümbür geliyor. Cumhur İttifakı’nın ilimizde 3’ü Milliyetçi Hareket Partisi’nden, 3’ü AK Parti’den olmak üzere 6 adayı vardır. Vatandaşımız Cumhur İttifakı 1’inci sıra AK Parti milletvekili mi yoksa 1’inci sıra MHP vekilini mi mecliste görmek istediğine öz iradesi ile karar verecektir.” dedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit