• resmi ilanlar

GENÇLERLE GEÇ SAATTE SOHBET ETTİ

2018-06-09 11:00:08

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, gece saatlerinde kendisini masasına davet eden gençlerle sohbet etti.

MHP 1. Sıra Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, 24 Haziran seçim çalışmaları için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Taşkesti ilçesini ziyaret eden daha sonra sanayi sitesinde düzenlenen iftara katılan Evcil, gece saatlerinde üniversiteli gençlerle bir araya geldi. Evcil ile 1 saate yakın sohbet eden gençler daha sonra fotoğraf çekildi.

“ÜNİVERSİTE SINAVI KALKACAK”

Gençlerle sohbetinde eğitim sistemindeki sorunlara değinen Evcil, seçimi kazanmaları ile beraber üniversite sınavını kaldıracaklarını söyleyerek, “Seçim vaatlerimizi okuduysanız üniversite sınavını kaldıracağımızı duymuşsunuzdur. Lise, üniversiteye giriş sınavları ile çocuklarımız ve gençlerimiz birer yarış atı gibi çalışıyorlar. Artık çocuklarımız yetenekleri doğrultusunda yetiştirilecek. Uzun boylu ve sportif bir çocuğumuz hak ettiği gibi basketbolcu, matematik zekası olan bir çocuğumuz mühendislik gibi mesleklere yönelecek.” ifadelerini kullandı. Sefa Günay

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit