• resmi ilanlar

BAŞHEKİM GÖREVİNE BAŞLADI

2018-05-17 11:34:46

İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Prof. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu atandı. Kurtoğlu yeni görevine başladı.

 

 

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim dalında çalışmalarını yürütürken Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimlik makamına atanan Prof. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu görevine başlamanın akabinde 2 bağış odasının açılışını yaptı.

 

Hacı Nuri Özdemir ve eşi Hacı Rabia Özdemir çifti tarafından hastaneye bağışlanan odalar, düzenlenen tören ile yeni Başhekim Kurtoğlu ve hastane yönetimi tarafından hizmete açıldı.

 

Hayırsever Hacı Nuri Özdemir, “Ben Bolu’da doğdum Bolu’da yaşıyorum, Karaköylüyüm. Hastalandığımda Bolu’da bulunan hastanelere gidiyorum. Tedavilerim burada yapılıyor. Yaptığımız bağışla yenilenen odaların görüntüsü beni memnun etti. Bolulu bir vatandaş olarak hastanemize bir katkıda bulunmaktan mutluyum. İzzet Baysal Vakfı tarafından bizlere kazandırılan bu değerlerin kıymetini bilmeliyiz. Vatandaş olarak bizlerin de üzerine düşen görevler var ve bağışta bulunabilecek herkese davranışımızın örnek olmasını temenni ediyorum. Tüm hastalara acil şifa diliyorum” dedi. 

 

Yataklı hasta odalarının açılışında Özdemir ailesine teşekkür eden Başhekim Prof. Dr. Muhammet Güzel Kurtoğlu, hastaneye yaptıkları bağışın önemini ve merhum İzzet Baysal tarafından Bolu’ya kazandırılan değerlerin halk tarafından sahiplenilmesinin çok özel bir davranış olduğunu vurgulayarak ÖZDEMİR ailesine teşekkür plaketi verdi.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit