• resmi ilanlar

“BU MİLLETİN ANALARI VAR OLDUKÇA TÜRKİYE ŞAHLANACAK”

2018-05-12 11:00:01

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 13 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda “Tüm özverileriyle, tüm cefakârlıklarıyla değerlerine, birlik beraberliğine, devletine, milletine bağlı bireyler yetiştiren analarımızın ellerinden öpüyorum. Güçlü Türkiye'yi onların öpülesi elleri ve hayır dualarıyla inşa ediyoruz. Bu milletin anaları var oldukça bu millet çok daha güçlü olacak ve Türkiye şahlanacak” dedi.

Başkan Yılmaz’ın mesajı şöyle:“Cesaretleriyle, azimleriyle, sevgileriyle, şefkatleriyle, sabırlarıyla, fedakârlıklarıyla en yüce hasletlerin vücut bulmuş hali annelerimizin bu özel ve anlamlı gününü kutluyorum. Bu milletin anaları tarih boyunca çok cefalar çekti. Cephelerde Nene Hatun oldu, Şerife Bacı oldu, Halime Çavuş oldu, savaştı. Günü geldi canından can verdiği, vatan aşkıyla askere uğurladığı kınalı kuzularını, Mehmetçiklerini vatan topraklarına emanet etti. 15 Temmuz’da darbecilerle, hainlerle çarpıştı, tanklara göğüs gerdi.Bu milletin anaları erdemleriyle, görgüleriyle, inançlarıyla, yaşattıkları değerleriyle, hayır dualarıyla tarih yazdı. Birlik beraberliğine, devletine, milletine bağlı bireyler yetiştiren analarımız var oldukça bu millet var olmaya devam edecek. Rabbim hepimize onların sevgisine layık; hayır dualarına nail olmayı nasip etsin.

 

 

Bu vesileyle hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Bin bir emek ve özveriyle yetiştirdikleri evlatları vatan için toprağa düşen şehit annelerimiz başta olmak üzere tüm annelere sağlıklı ömürler diliyor; ebediyete intikal etmiş analarımızı özlem, rahmet ve minnetle yâd ediyorum.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit