• resmi ilanlar

BESOB ziyaretlere başladı

2018-05-11 11:20:23

Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulunda BESOB'a bağlı odaların yönetim kurulu üyeleri tarafından yeniden seçilerek güven tazeleyen BESOB Başkanı Tahir Gayret mazbatasını aldıktan sonra ziyaretlerine başladı.

 

 

Haber: BMA

Yönetim ve Denetim Kurulu ile beraber sırasıyla Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Halit Ergül ve Oda Başkanı Türker Ateş’i ziyaret etti. Bolu Valiliği ziyaretinde Aydın Baruş gerçekleştirilen genel kurul sonrasında yeniden seçilen BESOB Başkanı Tahir Gayret ile Yönetim ve Denetim Kurulunu kabul ettiği ziyarette kendilerini tebrik ederek yeni dönemde başarılar diledi. Bolu Esnaf ve Sanatkarı için önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarda kendilerine Bolu Valiliği olarak destek vereceğini, Yeni yönetim ve denetim kurulunun hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Bolu Ticaret Odası Meclis Başkanı Halit Ergül ve Türker Ateş’te ziyaretlerinde “Bizler de kısa bir dönem öncesinde sizler gibi yeniden seçilerek Bolu Esnafına hizmet noktasında çalışmalarımıza başladık. Bizler sizlerle beraber amaçları ortak olan sivil toplum kuruluşlarıyız. Bolu Esnafı için hep birlikte bütün platformlarda sorunlarımızı dile getirip çözüm önerileri bulmalıyız” diye konuştu.

BESOB Başkanı Tahir Gayret yapılan ziyarette “Bolu Esnaf ve Sanatkarlarına hizmet için bu göreve talip olduk. Birlik ve beraberlik içinde çok çalışıp bize verilen bu göreve layık olmaya çalışacağız. Bu noktada da ilimiz Kurum ve Kuruluşlarının desteklerini her zaman arkamızda hissettik yeni dönemde de bu birlik ve beraberlik ile Esnaf ve Sanatkarlarımızı en iyi şekilde temsil edip verimli bir çalışma dönemi geçirmeyi umut ediyoruz” diyerek teşekkür etti.

YORUMLAR  (Toplam 4 yorum)

 • ESNAF  (12.05.2018 09:34:46)

  Yanlış kere yanlış.Bu ziyaretlerin bir birlerinin zamanını çalmaktan başka ne faydası var hangi tüzük ve kanunda yazıyor.Düşünün Boluda 24 oda bi çok resmi kurum ve siyasiler var her kuruluş kendi aralarında ondan sonra siyasiler ve il başk ,vali ,b başkanı nı sırasıyla ziyaret ediyor sonra bunlar iadei ziyaret ediyor Bolunun altı ayı ziyaretlerle geçiyor.Ne yani ziyaret edince onun işleri çabukmu oluyor.Gitmeyenlerin işleri görülmüyormu. Siyasiler için normal ama esnaf kuruluşları bu işi şova dönüştürüyor.Birbirlerini pohpohlamak dan başka ne işe yarıyor.dedim ya Yanlış kere yanlış.

 • Esnaf  (12.05.2018 00:51:20)

  Bugüne kadar esnafın hangi derdine deva oldunuz ki esnaf dara düşüp bankalara kredi için başvurduğunda yalnızca oda kayıt belgesi düzenlemekten ibaretsiniz .zaten zorda olan esnaftan topladınız aidatlar da cabası

 • ERTAN ÇAVDAR  (11.05.2018 17:29:12)

  VASIFSIZ İNSANLAR TOPLULUĞU.BİR TANESİ ESNAFI TEMSİL EDECEK NİTELİK VAR MI?GÖRÜYORSUNUZ.

 • Salih ÖZDEMİR  (11.05.2018 16:37:14)

  Bundan önceki seçimlerdede aynı şeyleri dedin hatta beni seçmezseniz zor duruma düşersiniz bocalarsınız demiştin.Bütün oda başkanları ve esnaflar geçmiş dönemi hatırlasınlar ne dedin ne yaptın. Zorda olan hangi esnafa faydan dokundu.Bir sanayidir gidiyor onuda eline yüzüne bulaştırdın.Esnafı parçaladın mahkemelik oldun hatta ziyaretine gelen bazı esnafları tersledin azarladın.Besob büyük ve güçlü bir kuruluştur bunun bir türlü farkına varamadın.Koltuk uğruna bu gücü kendi esnafına karşı kullandın.Bunları yüzüne karşı söylemek için müsait bir zamanı bekliyorum.Hazırlıklı ol 5 trilyonun hesabı

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit