• resmi ilanlar

YILDIRIM BAYEZİT'TE ZEKA OYUNLARI SINIFI AÇILDI

2018-04-20 13:58:53

Yıldırım Bayezit İlkokulu'nda ilimizde yaygın olmayan Zeka Oyun Sınıfı yardım sever iş adamların destekleriyle oluşturularak, öğrencilerin hizmetine sunuldu.

 

 

Haber: Sefa Günay

Yıldırım Bayezit İlkokulu’nda Zeka Oyun sınıfı oluşturuldu. Oluşturulan Zeka Oyun sınıfıyla ilgili bilgiler veren Okul Müdürü Emrah Mangaltepe yaptığı açıklamada, “Atatürk ‘Bu günün küçükleri yarının büyükleridir’ diyerek sizlere vermemiz gereken önemi en güzel şekilde ifade etmiştir. Unutmayın ki bu gün bizlerin bulunduğu bu makam ve mertebelerde sizler yer alacaksınız. Bu gün burada sevincinizi ve coşkunuzu sizlerle paylaşan büyükleriniz; sizden araştıran, düşünen, üreten, ahlaki ve insani değerleri kazanmış insanlar olarak yetişmenizi beklemektedirler. Bu nedenlerle sorumluluklarınızı yerine getirip geleceğe en iyi bir şekilde hazırlanmalısınız. Sizlerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanması da bizlerin görevi. Bu nedenle Bolu Merkez Temel Eğitim Okulları içerisinde 6’ıncısı olan Zeka Oyunları sınıfımızın açılışını yapıyoruz. Zeka oyunları sınıfı bizim en büyük hedeflerimizden biriydi. Bu sınıfın açılışında bizden yardımlarını esirgemeyen ve okulumuza katkıda bulunan Yıltaş A.Ş. adına Emre Yıldırım’a, Köroğlu Sürücü Kursu adına Ercan Gülen’e, Özdemir Kereste adına Erhan Özdemir’e ve iş adamlarımızdan Hasan Kanca’ya teşekkür ediyorum. Yine okul aile birliğimize, özellikle birlik başkanımız Asude Öztürk’e, velilerimize ve sınıfımızın düzenlenmesinden dolyı okul personelimize de ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • bengisu  (25.04.2018 15:52:40)

  ben yıldırım bayezıt öğrencisiyim ve bu okulun en mutlu öğrencileriyiz en şanslı okul biziz buraya gelmenizi tavsiye ederim burası büyük bahçeli öğretmenlerimiz der *koskoca ilde biz zeka oyunlrı sınıfını adece biz yapdık* derler bizimle zeka kapışması yapabilirsiniz biz bu okulu yapmak için uğraştık ziyaret edin .Biz vatan içinn çalıştık

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit