• resmi ilanlar

Huzurlu mahalleler için polis görevde

2018-04-16 16:00:18

Bolu’nun huzur kenti olması için gece gündüz çalışan İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın sorunlarını yerinde dinleyip çözümler üretmek adına mahalle muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor. İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İrfan Çubukçu ve Asayiş Şube Müdürü Mehmet Çömlekçi vatandaşın sorunlarını öğrenmek ve ...

 

Bolu’nun huzur kenti olması için gece gündüz çalışan İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın sorunlarını yerinde dinleyip çözümler üretmek adına mahalle muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İrfan Çubukçu ve Asayiş Şube Müdürü Mehmet Çömlekçi vatandaşın sorunlarını öğrenmek ve çözüm üretmek adına İzzet Baysal Mahallesi Muhtarı Mehmet Özbey ile Beşkavaklar Mahalle Muhtarı Bahri Kural’ı makamlarında ziyaret etti. Mahalle muhtarları, Emniyet Müdürü Erdoğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip yaşanan sorunları dile getirerek, Emniyet Müdürü Erdoğan ile çözüm bulunabilmesi adına fikir alışverişinde bulundu.

Öte yandan Emniyet Müdürü Erdoğan, muhtarlara yapılan ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit