• resmi ilanlar

İYİ PARTİ ‘İKTİDARA HAZIRIZ' DEDİ

2018-04-15 11:00:08

İyi Parti Bolu İl Teşkilatı kahvaltıda buluştu. Partililer ve gazetecilere düzenlenen kahvaltıda İyi Parti Bolu Kurucu il Başkanı Mehmet Aydın hedeflerinin iktidar olmak olduğunu dile getirdi.

 

İyi Parti Bolu İl teşkilatı bir kahvaltı düzenledi. İyi Parti Bolu Kurucu İl Başkanı Mehmet Aydın, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, partililer ve gazetecilerin bir araya geldiği kahvaltıda bir konuşma yapan İyi Parti Başkanı Aydın, İyi Partinin bir zorunluluktan doğduğunu ve halkın isteği üzerine bu partinin kurulduğunu dile getirdi. Aydın hedeflerinin ise iktidar olduğunu söyledi.

Aydın konuşmasına şu şekilde devam etti, “Hepinizin de bildiği gibi 25 Ekim 2017 tarihinde partimiz kuruldu. Kurulamaz demişlerdi, partimizi kurduk. Sonra dediler ki ‘biz boş alan bırakmadık. ‘Nereye kurulacak, nereye üye yapacak’ dediler. Şu anda partimizin üye sayısı 1 milyon 600 bin. Biz 6 ayda kongrelerimizi de yaptık. ‘Seçimlere de giremez’ dediler. Biz seçimlere de gireceğiz. Türkiye genelinde 65 ilde kongremizi yaptık. 78 ilde de teşkilatlanmamızı yaptık. İyi parti olarak biz artık iktidara hazırız. İyi parti bir zorunluluktan doğdu. Halk istedi, ‘kurulmak zorundasınız’ dediler. İyi parti kuruldu. Genel Başkanımız Meral Akşener’in önderliğinde inşallah 2019 seçimlerinde de hem yerel seçimlerde hem de genel seçimlerde de biz iktidar olacağız sizlerin desteğiyle. Bizim üyelerimiz, yöneticilerimiz, delegelerimiz hepiniz cesur insanlarsınız. Genel Başkanımızın dediği gibi, ‘medeniyet yolunu cesur insanlar döşeyecek.”

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit