• resmi ilanlar

TÜRKİYE BEYAZAY DERNEĞİ BOLU'YA HAYRAN KALDI

2018-04-09 11:00:02

Son yönetim kurulu toplantılarını yapmak için Bolu'yu seçen Türkiye Beyaz Ay Derneği, geçtiğimiz hafta sonu ilimizdeydi. Bolu'yu oldukça beğenen Dernek Başkanı, 22. ve 23. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva ve dernek üyeleri Bolu'ya bir dernek şubesi açmak istediklerini dile getirdi.

 

Türkiye Beyazay Derneği, son yönetim kurulu toplantılarını Bolu’da yaptı. Dernek Başkanı 22. ve 23. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva ve dernek üyeleri toplantıdan sonra Bolu’yu ve Bolu Belediyesi’nin projelerini gezdi. Geçtiğimiz hafta sonu Bolu’da kalan dernek başkanı Lokman Ayva ve dernek üyeleri Bolu’yu çok sevdiklerini belirterek Bolu’da bir şube açmak istediklerini belirtti.

Gezileri sırasında başta Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Hayvan Hastanesi olmak üzere birçok belediye projesini yerinde inceleyen Türkiye Beyazay Derneği, daha sonra Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile bir araya geldi. Sohbet havasında geçen toplantıda Bolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeleri oldukça beğendiklerini dile getiren Türkiye Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, “Bu hafta sonu Bolu’daydık ve Bolu inanılmaz güzel bir şehir. Bolu Belediyesi tarafından da çok güzel projeler hayata geçirilmiş. Başkanımız oldukça başarılı bir belediye başkanı. Kendisini çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Böyle güzel bir şehirde derneğimizin bir şubesini açmak istiyoruz” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise; “Sizleri ‘Tabiatın Kalbi Bolu’da misafir etmekten son derece memnuniyet duyduğumu bilmenizi isterim. Biz her zaman herkese şunu söylüyoruz, Bolu turizm, spor, sağlık ve üniversite kenti olacak. Tüm çalışmalarımızı bir birliktelik bütünlük içerisinde bu hedefe yönelik gerçekleştiriyoruz. Sizler de artık bu güzelliği gördünüz ve bizim birer turizm elçimiz oldunuz. Toplantınızda Bolu’yu seçtiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Engelsiz Çay Bahçesi’nde gerçekleştirilen toplantının ardından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve dernek yöneticileri hatıra fotoğrafı çektirdi. Aynı zamanda köşe yazarlığı da yapan Türkiye Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, Bolu ile ilgili izlenimlerini de toplantı dönüşü kaleme aldı. Lokman Ayva’nın ‘Bolu Dünya Şehri’ başlığı ile kaleme aldığı köşe yazısı için linke tıklayabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit