• resmi ilanlar

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN YAŞLILARA ZİYARET

2018-03-22 11:00:04

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık tesisleri yaşlıları ziyaret ederek haftalarını kutladılar.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü, İzzet Baysal Devlet Hastanesi, İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Gerede Devlet Hastanesi yönetimi ve çalışanları yaşlıları ziyaret ederek sohbet edip, düşüncelerini ve fikirlerini paylaştılar.

 

Bolu İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol ve ekibi, Yaşlı Sağlığı Merkezinin düzenlediği etkinliğe katılarak Yaşlı Sağlığı Merkezinin faaliyetleri ve durumu ile ilgili bilgi alırken, yaşlılarla sohbet edip haftalarını kutladı. Merkezden hizmet alan yaşlılardan oluşan koro ile birlikte şarkılara eşlik eden İl Sağlık Müdürü Demirkol’a yazılan şiirin okunduğu esnada ve kara kalem resim çalışması takdim edilirken duygu dolu anlar yaşandı. 

İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. M. Mustafa Gürdal ve ekibi de İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’ndeki yaşlıları ziyaret ederek, yaşlıların güzel ve anlamlı anlar geçirmelerini sağladı.

İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erdal Dilekçi ve ekibi de hastanelerinde yatan yaşlı hastalarla canlı müzik eşliğinde sohbet edip haftalarını kutladılar.

Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İrfan İlter ve ekibi, Gerede Gençlik Merkezi ile birlikte Esentepe Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundular.

İlimiz sağlık tesislerinin Yaşlılar Haftasında yaşlılarla bir araya gelerek, sohbet edip pek çok etkinlikle haftalarını kutlamaları yaşlıları mutlu etmesinin yanı sıra büyük takdir topladı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit