• resmi ilanlar

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE YÂD ETTİK

2018-03-19 11:00:07

Çanakkale Zaferi'nin 103'üncü yıldönümünü ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Bolu Şehitliği'nde anma programı düzenlendi.

Şehitlikteki törene Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ile Tanju Özcan,  Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Metin Eştürk,  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  Adli Yargı Adalet Komisyona Başkanı Seyfi Han, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Bekir Koçyiğit, daire müdürleri,  askeri ve sivil erkan, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

18 Mart Şehitler Günü Anma programı, Şehitlikte çelenklerin sunulması, Saygı Duruşu, Saygı Atışı ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Şehitlikte düzenlenen törende Öğretmen Albay Hasan İmran tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıldı.

 Vali Aydın Baruş'un Şehitlik Defterini imzalanmasının ardından İl Müftüsü Orhan Genç tarafından şehitlerimiz için dua okundu.

Şehitlikte yapılan programın sonunda şehit mezarları ziyaret edilerek karanfil bırakıldı ve dualar okundu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit