• resmi ilanlar

NEYMAR'IN BOLU SEVGİSİ BİTMİYOR

2018-02-28 10:00:05

Geçtiğimiz günlerde Bolu ve Türkiye gündemine getirdiğimiz Neymar haberi sonrası dikkatler ve gözler Bolu'ya çevrilmişti. Dünya yıldızı Neymar, Andre Santos kanalı ile 75 bin liralık milli piyango bileti almasının ardından Boluspor'a katkıda bulunmuştu.

Haber: Fahri Gündüz

Brezilyalı oyuncu Neymar ise arkadaşı Andre Santos kanalı ile Santos’un yakın arkadaşı Takip Gazetesi spor köşe yazarı, berber Hüseyin Tayşi ile birlikte Bolu kamuoyuna selam gönderdi.

‘HÜSEYİN BERBER VE MERHABA BOLU’

Brezilyalı yıldız Neymar, geçtiğimiz gün görüntülü olarak Andre Santos kanalı ile Santos’un yakın arkadaşı olan Hüseyin Tayşi ve Bolu kamuoyuna selam gönderdi. Video görüntüsü çeken Andre Santos, Brezilyalı yıldız oyuncuya ‘Hüseyin Berber ve merhaba Bolu’ diyerek selam gönderirken Neymar’ın Bolu ismini ezberlemesi dikkat çekti.

SANTOS, DAVET ETTİ

Kırmızı Beyazlı ekipten 75 bin liralık bilet alan Brezilyalı yıldızın Bolu’ya gelip gelmeyeceği de merak konusu oldu. Santos’un Bolu’ya misafir olarak gelmesi yönünde kendisine davet olduğunu Neymar’a iletmesinden sonra Andre Santos’a Bolu’ya seve seve geleceğini ifade ettiği bilgisi gelen haberler arasında yer aldı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit