• resmi ilanlar

Makam rüyasına başkan engeli!

2018-02-16 16:57:05

ALAADDİN YILMAZ BASTI FIRÇAYI!

Bolu Belediyesi’ne bağlı İmaret Tesisleri’nin genişletilmesi amacıyla eski katlı otoparkın altında bulunan 7 iş yeri boşaltılmıştı. Boşaltılan dükkanlardan 4 tanesi yapılan düzenlemeyle tesisle birleştirilmiş, kalan 3 dükkanda ise her hangi bir işlem yapılmamıştı. Genişlemeyi yerinde incelemek için tesislere giden Bolu Belediye Başkanı Alaaaddin Yılmaz, kendisinden habersiz bir şekilde makam odası yapılmak üzere ayrılan dükkanları görünce kıyamet koptu.

Özel Haber: Hakan Aydın

Bolu Belediyesi’ne bağlı İmaret Sosyal Tesisleri’nin yetersiz kaldığı Bolu Belediye Başkanı Alaaaddin Yılmaz’a iletilmiş, eski katlı otoparkın altında bulunan iş yerlerinin de tesisle birleştirilerek yetersizliğin önüne geçilebileceği söylenmişti.

DÜKKANLAR BOŞALTILDI

Gelen teklif üzerine Başkan Yılmaz, kira sözleşmelerinin uzatılmamasını ve burada bulunan esnafın çıkartılması talimatını vermişti. Ancak boşaltılan 7 dükkandan 4 tanesi tesisle birleştirilirken, 3 dükkan da her hangi bir işlem yapılmaması dikkat çekmişti.

TESİSLERİ İNCELERKEN KENDİSİNE SÖYLENDİ

Tesiste inceleme yapan Başkan Yılmaz, her hangi bir işlem yapılmayan 3 dükkanı fark etti. Dükkanlarda çalışma yapılması için neyin beklendiğini soran Yılmaz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü için 3 dükkanın makam odasına çevrilmesi için proje çizildiğini öğrendi.

YILMAZ FIRÇAYI BASTI

 

Boş tutulan dükkanların Kültür ve Sosyal İşler Müdürü için makam odasına çevrilmek için ayrıldığı, hatta makam odası için projelerin bile çizildiği Başkan Yılmaz’a iletilince kıyamet koptu. Makam odası için yapılan çalışmaların hemen durdurulmasını söyleyen Başkan Yılmaz, dükkanların daha önceden planlandığı gibi İmaret Tesisiyle birleştirilmesi için çalışmalara hemen başlanılması talimatını verdi. 

YORUMLAR  (Toplam 3 yorum)

 • Ömer kır  (18.02.2018 12:07:42)

  İnsanları yoksullaştırıp bir dilim ekmeğe muhtaç ettiler. O mekan yine yetersiz kalır. Siz insanlara hazırı değil üretmeyi öğreteçeksiniz. Gerçek ihtiyacı olan gerçek yoksullara yardım yapacaksınız.

 • Salih ÖZDEMİR  (17.02.2018 10:18:00)

  Bu hareketler sizler için normal. Birbirinizin ismini Sokaklara ,Kavşaklara vermeler. Kasım 2014 Bolu caddesi Yüksel Coşkun yürek caddesi oldu.(Gelen tepkilerle iptal edildi) 2010 Şehitler caddesindeki kavşak Hasan kanca kavşağı oldu( parayla kavşağa ismini led ışıklarla yazdırdı). Şimdide MAKAM odası düzenlemesini Başkan durdurdu! İsterse durdurmasın. Esnafı çıkar yerine makam odası yap.Belediyede işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenmiş olduk. Yanlıştan dönmek erdemdir. Başkan doğru yapmıştır.Bu görünen kısmı.Ya bilinç altı. zihniyet İşte o değişmez.Zaman zaman su yüzüne çıkıverir.

 • gercek vatansever  (17.02.2018 06:33:15)

  Masa kasa nisa ... tek dava..

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit