• resmi ilanlar

MAHMUT ALAN İSTANBUL'A GÖTÜRÜLDÜ

2018-02-15 11:00:06

Özgür Bolu'nun özel haberine göre; BBP Bolu eski İl Başkanı ve Köroğlu Gençlik Teşkilatı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KGT) Mahmut Alan, kamuoyunda Adnan hoca olarak tanınan ve yanına aldığı yarı çıplak kadınlarla programlar yapan Adnan Oktar'ın şikayeti üzerine gözaltına alınarak İstanbul'a götürüldü. Alan'ın evinde polis arama yaparken, soruşturmayı İstanbul savcılığının yürüttüğü belirtildi.

Edinilen bilgiye göre, bir süre önce Mahmut Alan, Adnan Oktar hakkında sert açıklamalar yapmış ve programına katılan anne ve kızlarının bırakılmasını isteyerek mağdur olan babayla canlı yayın yapmıştı. Alan, Yotube’de yayınladığı videosunda Oktar’a sert sözlerle yüklenerek ahlaklı olmaya davet etmişti.

HAYATI TEHLİKEDEYMİŞ

Adnan Oktar’da kendisine ait A9 kanalında Mahmut Alan hakkında söylediği sözler sonrasında ipler iyice gerildi. Adnan Oktar, hayatının tehlikede olduğunu iddia ederek Alan hakkında İstanbul Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatı sonrasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü soruşturmada Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri Mahmut Alan’ı gözaltına aldı. Alan’ın evinde polis ekipleri tarafından arama yapıldı. Mahmut Alan’ın İstanbul’a götürüldüğü ifade edildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit