• resmi ilanlar

ŞUBAT AYI MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2018-02-13 11:00:05

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenli olarak organize edilen Muhtarlar toplantısında, mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıda belediye çalışmaları ile ilgili muhtarlara bilgiler veren Yılmaz daha sonra onlardan gelen soruları da yanıtladı.

Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenli olarak organize edilen muhtarlar toplantısı, bu ay Tepecik Mahallesi Muhtarı Celal Özcan’ın sahipliğinde Koç İlköğretim Okulu toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları, Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen belediye daire müdürleri ve Bolu Merkez’de bulunan mahallelerin muhtarları katıldı.

 

Toplantıda ilk olarak Tepecik Mahallesi Muhtarı Celal Özcan bir teşekkür konuşması yaptı . Konuşmanın ardından Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü İsa Özcan bir sunum yaptı. Kurulan sistemle vatandaşın kendi evrakını internet üzerinden takibini yapabileceğini gibi aynı zamanda tüm birimlerin tek merkezde toplanacağı bir çalışmanın yürütüldüğünü söyledi. Vatandaşın belediyede içerisinde hiç dolaşmadan ve zaman kaybetmeden tek bir noktadan tüm işlerini yürütebileceğini ifade eden Özcan Türkiye’de bu sisteme geçen herhangi bir kamu kurumunun olmadığını söyledi. Toplantının sonunda Başkan Yılmaz tarafından Tepecik Mahallesi Muhtarı Celal Özcan’a çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit