• resmi ilanlar

BREZİLYALI DÜNYA YILDIZINDAN BOLUSPOR'A BÜYÜK DESTEK

2018-02-12 10:00:05

Boluspor un dünya yıldız Andre Santos kendisi gibi büyük bir yıldız olan arkadaşı Neymar da Silva Santos Júnior a Boluspor milli piyango bileti satarak formasını giydiği kulübüne katkı sağladı. Breziyalı Neymar da Silva Santos Júnior arkadaşına destek olmak için yüklü miktarda bilet aldı.

Haber: Fahri Gündüz

Boluspor un brezilyalı yıldızı Andre Santos Bolu ve Boluspor’u tanıtmaya devam ediyor. Geldiği günden beri Bolu turizmine tanıtmaya devam eden Andre Santos geçtiğimiz günlerde Fransa da doğum günü olan Neymar da Silva Santos Júnior nun yanına giderek özel gününde birlikte olmuştu.

 Sayılı davetlinin bulunduğu doğum gününde bir çok dün ya yıldızı bulunurken Boluspor un Brezilyalısı da Bolu ve Boluspor u tanıtmaya devam ederken kulübün çekilişe sunduğu Boluspor yeni yıla Milli piyango biletlerinden satarak katkı sağladı. Boluspor yeni yıla Milli piyango ile start verirken Yönetim Kurulu kulübe gelir getirici kaynaklar yaratmak için çekiliş düzenlemişti 100.000 bin adet bilet bastırılırken. Milli Piyango ile ortaklaşa yapılacak çekiliş 28 Şubat’ta yapılacak. Satışa sunulan biletler bir bir tükenirken Andre Santos  Brezilya lı arkadaşı dünya yıldızı  Neymar da Silva Santos Júnior a 75 bin tl lik bilet satması taktirle karşılandı. Andre Santosu kırmayan Neymar biletleri satın aldı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit