• resmi ilanlar

BBV BİR ARAYA GELDİ

2018-02-09 11:00:02

Bolu Bağışçılar Vakfı genişletilmiş yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda istihdam ve girişimcilik alanında her kurum temsilcisinin yaptığı konuşmalar neticesinde durum tespiti ve çözüm önerileri getirildi.

İstihdam sorunları ve çözüm odaklı izlenmesi gereken öncelikli yollar başlığı ile düzenlenen toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Lebibe Özçağlar, Genel Sekreter İsmail Gören, İŞKUR İl Müdürü İsmail Yalçın, Elginkan bölge müdürü Murat Özen, Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gören, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kaygusuz , BBV yönetim kurulu üyeleri  katıldı.

Toplantıda istihdam ve girişimcilik alanında her kurum temsilcisinin yaptığı konuşmalar neticesinde durum tespiti ve çözüm önerileri getirildi. Bir sonraki toplantıda daha geniş katılımla " Eylem Planı" hazırlanmasına karar verildi.

 

BBV Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram yaptığı kapanış konuşmasında, "Bugün gerçekleştirilen toplantı öncesi her birinizi ziyaret etmiş ve düşüncelerinizi almıştım. Yaptığım çağrıyı ve sorun tespitini dikkate alıp toplantıya katıldığınız için öncelikle teşekkür ederim. Yıllardır kemik bir sorun haline gelmiş olan istihdama yönelik sorunlar, tek bir kurum veya kişi tarafından maalesef çözülemeyeceğini ilgili tüm kurumların tek bir eylem planı yapıp ortak çalışması ile çözüleceğini düşündük ve bu gün de ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Her bir kurumun üzerimize ne düşerse yaparız sözü benim için zaten doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Değerli katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim" dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit