• resmi ilanlar

BOLU BASINI AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

2018-01-11 11:00:07

Bolu Belediyesi 10 Ocak Gazetecileri günü nedeniyle Köroğlu otelde düzenlediği akşam yemeğinde gazetecilerle bir araya geldi

Haber; Sefa GÜNAY

Bolu Belediyesi Bolu Köroğlu Otelde, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle akşam yemeği düzenledi. Bolu belediyesi tarafından düzenlenen akşam yemeğine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ve birçok gazeteci katıldı.

 

Düzenlenen yemekte konuşma yapana Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yaptığı konuşmasında;“Davetimize teşrif eden arkadaşlarımıza, dostlarımıza teşekkür ediyoruz. İnşallah her günümüz böyle olur. Yeni bir yıla girdik. Ülkemiz inşallah çok iyi noktalara gider. İnşallah Bolu’muzu artık kendi şehrine, önce Bolululara sonra ülkemize, hatta dünyaya gösteririz diyoruz. Bugün yine sevindirici bir olay oldu. Yeni bir anlaşma yaptık, Sarot Kaplıcaları’yla. Bugüne kadar onların çok önemli bir altyapı hizmetlerini görmüştük. Geçen sene 35 milyonluk bir anlaşma yapmıştık, şu an ise 26 milyonluk bir anlaşma yaptık. Tabi yılsonuna kadar 10 milyonluk bir anlaşma daha sırada. Bolu Belediyesi’nin şirketi yapıyor bu işleri. Ben belediye başkanı olduğumda Bolu Belediyesi’nin bütçesi 16 milyondu. Şuan şirketimizin yaptığı anlaşma belediye bütçesini iki katından fazla, bir yılda ve buna ne kadar şükretsek azdır diyoruz. Artık şunu bilin ki Bolu kabuğunu delmiştir. Artık görücüye çıkmıştır. Sizlerinde Bolu’yu bu şekilde incelemenizi, irdelemenizi ve fikirlerinizi bu yönde değerlendirmenizi istiyoruz ki biz istifade edelim ve çok iyi noktalara beraber gidelim. Hepinize afiyet olsun diyorum, saygılar sunuyorum. Allah her günümüzü daha iyi yapsın” ifadelerine yer verdi. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit