• resmi ilanlar

BOLU BİLİM KOLEJİ ERKEK HENTBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİNDE!

2018-01-09 10:00:03

Bolu Özel Bilim Koleji Türkiye finallerine son 8 takım arasına adını yazdırmayı başardı. Bu başarı ile gerek öğrenci gerekse Bilim Koleji öğretmen ve velileri gururla namaglup olarak grup maçlarını bitirmenin keyfini yaşadı.

Yarı Finaller Sakarya’ da Hendek Kapalı Spor Salonunda yapıldı. 4 gün devam eden yarı final heyecanında yapılan son maça Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Orhan CAN ve Aykut KARAGÜZEL de katıldı. Bursa’yı 28-16 İstanbul Doğa Kolejini 30-20, Zonguldak MTAL’i 22-18 ve Karabük MTAL’i 26-11 mağlup etmiştir. Bu heyecanı doruklara hızla taşıyan Bilim Koleji öğrencileri Karabük’te yapılacak olan “TÜRKİYE ŞAMPİYONU” hedefine ulaşmak için azimle, disipline olmuş yaşamları ile çalışmalarına devam etmektedirler. Çünkü spor hayatın, kariyerin, yaşamın kısacası her anın disiplinli, özverili ve başarılı olmasını gerektiren bir daldır. Bilim Koleji spor a ve sporcuya her zaman destek vereceğini ve verdiğini özellikle bu süreçte gözler önüne sermiştir.

 

 

 

Bilim Koleji Hentbol Antrenörü Gürkan Gümüş, “Başarı asla tesadüf değildir biz takım olarak hep azmettik. Çalışmalarımızın dönüşlerini aldıkça sporcularımla gurur duyuyorum. Şimdiki hedefimiz Türkiye Şampiyonluğu bu gururu yaşamak umuduyla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz” dedi. Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Can, “Bizler geniş bir aileyiz ve bu ailenin parçası olan gururlu genç beyinlerimiz bizlere her yeni günde farklı dallarda yaşattıkları başarılar için başta değerli velilerimize, eğitmenlerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ederiz. Karabük’te destan yazmaya hazırız. Başarı ve şans öğrencilerimizin yanında, Bilim Koleji ise her koşulda öğrencileriyle olsun…” diyerek final öncesi motivasyonu sağlamıştır.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit