• resmi ilanlar

KARACASU BEKTAŞ'A EMANET

2017-12-15 11:00:03

MHP Genel Merkezi tarafından Karacasu Belde Teşkilatının başına İsa Bektaş atandı. Bektaş yönetim listesini oluşturarak görevine başladı.

Haber: Hakan Aydın

 

Bir süredir kapalı bulunan MHP Karacasu Belde teşkilatının başına İsa Bektaş atandı. MHP İl Başkanı Adem Evcil, Karacasu teşkilatını yeniden açmak için bir süredir çalışmalarına devam ediyordu. İsa Bektaş başkanlığında oluşturulan yeni yönetim, MHP Genel Merkezi tarafından onaylanarak kabul edildi.  

Atama sonrası kısa bir açıklama yapan İl başkanı Evcil, “Kıymetli dava arkadaşım İsa Bektaş Karacasu Belde Başkanlığına atanmıştır. Rabbim yolunu açık, kılıcını keskin eylesin” dedi.

İsa Bektaş başkanlığında oluşturulan Karacasu Belde teşkilatında şu isimler yer aldı; Kenan Gülbay, Özdemir Baş, Arif Gümüş, Mehmet Arslan, Samet Akkoloğlu, Gökhan Karadağ, Can Alemdar, Emrullah Akkoloğlu, Taner Velioğlu, Samet Bektaş, Atilla Akkaya, Ufuk Niyazi Çelik, Şenol Yılmaz, Yasin Kazan, Mustafa Arıkan, Murat Akkoloğlu, Mesut Günçiçek, Ümit Keskin

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • ibrahim aslan  (16.12.2017 20:45:48)

  sayın adem bey ben bir ak partili olarak söylüyorum turnayı tam gözünden vurdunuz bu arkadaşımız alamıyacağı oy y yoktur kimse onu kırmaz çünkü çok severiz onu allah yardımcısı olsun canım kardeşime oy zamanı benim kapıma gelmez inş

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit