• resmi ilanlar

Başkan Çağlar “Yılın Yerel Yöneticisi” seçildi

2017-12-05 11:00:07

Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, Anadolu Yerel Yönetimler dergisi tarafından düzenlenen yarışmada “Yılın Yerel Yöneticisi” seçildi.

Haber: BMA

Anadolu Yerel Yönetimler dergisinin bu yıl 7.sini düzenlediği “Yılın Yerel Yöneticileri” anketi sonuçlandı. Çeşitli kategorilerde gerçekleştirilen oylamada Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar, “Turizme Destek” kategorisinde “Yeniçağa Gölü Rekreasyon Projesi” ile Yılın Yerel Yöneticisi seçildi.

Başkan Çağlar’a gönderilen ödül törenine davet mektubunda şu ifadelere yer verildi: “Bu yıl yedinci kez düzenlediğimiz ‘Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor’ anketimiz kapsamında almış olduğunuz oylarla Yılın Yerel Yöneticisi seçildiniz.” Ayrıca, Yılın Yerel Yöneticileri 7’nin ödül töreninin 23 Aralık Cumartesi günü Kayseri’de yapılacağı belirtildi. Belediye Başkanı Recai Çağlar, kazanılan ödül ile ilgili, “Başarılı Belediye Başkanı seçilmeme vesile olan Yeniçağa halkına teşekkür ediyorum” diyerek başarıyı Yeniçağalılara armağan etti.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • naciye durukan  (05.12.2017 19:06:42)

  Başkanımızla gurur duyuyoruz.ben Ankarada ikamet ediyorum fakat Yenicagamiz başkanımızın sayesinde altın günlerini yasiyor.Allah ondan razı olsun.Cok çalışıyor çok yoruluyor bunu da biliyiruz.Ne zaman onu Yenicaga nın bi yerinde görsem sürekli çalışıyor ben başkanım bunu yapmam demiyor.Sokakda bile görseniz konuşmak isteseniz asla geri çevirmeden suratını aşmadan dinliyor.Bu adam herşeyin en iyisini hak ediyor.Seni çok seviyoruz Başkanım.seni böyle yetistirenlerden Allah razı olsun.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit