• resmi ilanlar

BAKAN ÖZLÜ'DEN BOLU DOĞA'YA ZİYARET

2017-10-10 11:00:04

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni'ne katılmak üzere Bolu'ya gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Akademik Yıl Açılış Töreni'nden sonra Bolu Doğa Okulları'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bolu'da 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı'nda eğitime kapılarını açan Doğa Okulları'nı Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun ile birlikte ziyaret eden Bakan Özlü, Bolu-Düzce Doğa Okulları Kurucusu, Öncü Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Önder Tonyalı, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından kapıda karşılandı. Doğalı öğrencilerin çiçek takdim ettiği karşılamada hazır bulunanlarla tek tek tokalaşan Bakan Özlü ve Bolu milletvekilleri, Kurucu Önder Tonyalı ile bir süre sohbet ettikten sonra Bolu Doğa Okulları'nın yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katıldı.

 

"YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI HAYIRLI OLSUN"

Burada bir konuşma yapan Bakan Faruk Özlü, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, salondaki öğrencilere "Eğitim gördüğünüz okulun imkanları ve öğretmenleri açısından çok şanslısınız. Bu şansı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Ailenize, çevrenize ve topluma karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmanız çok önemli... Bu duygu ve düşüncelerle başarılı bir eğitim yılı geçirmenizi diliyorum." dedi. 

TONYALI'DAN BAKAN ÖZLÜ'YE PLAKET

Tören sonunda Kurucu Önder Tonyalı, programı onurlandıran Bakan Özlü'ye plaket takdim etti.

DOĞALI ÖĞRENCİLERİN PROJELERİNİ YAKINDAN İNCELEDİ

 

Programın ardından Özlü ve beraberindeki heyet okul binasında incelemelerde bulundu. Öğrencilerin bilimsel projelerini dikkatle inceleyen ve bilgiler alan Bakan Özlü, başarılı çalışmalarından ötürü öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Öncü Haber

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit