• resmi ilanlar

AKGÜL; “LİDERİN BİR İŞARETİYLE…”

2017-10-09 11:00:04

Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Ankara'da düzenlenen ‘Kerkük Sevdalıları buluyor' programına Bolu Ülkü Ocakları 150 kişilik ekiple katıldı. MHP İl Başkanı Adem Evcil genç bozkurtları yalnız bırakmadı.

Haber: Sefa Günay

 

‘Kerkük Sevdalıları Buluşuyor' programı kapsamında hafta sonu Ülkü Ocakları Bolu Şubesi 150 kişilik bir ekiple Ankara'ya adeta çıkartma yaptı. Etkinliğe MHP İl Başkanı Adem Evcil, Merkez İlçe Başkanı Osman Artuç, MHP Kadın Kolları Başkanı Sema Kışlak, Yüksel Sönmez ve çok sayıda ocak üyesi katıldı.

 

Etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Bolu Şube Başkanı İsmail Akgün, “Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak Genel Merkezimizin düzenlediği ‘Kerkük Sevdalıları buluşuyor' programımıza 150 kişilik grubumuzla katılım sağladık. Ülkücü Hareket bitti diyenlere inat Ülkücü Türk gençliği Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli beyin katılımlarıyla Ankara Arena'da yaklaşık yüz bin kişi ile dünyaya ve Barzani'ye göz dağı vermiştir. Ülkücü Hareket ile şaka olmayacağı dost ve düşman tarafından tasdik edilmiş, beş bin değil beş yüz bin ülkücünün Türkmen kardeşlerinin yanında olduğu ispatlanmıştır. Liderimiz 82  Kerkük, 83 Musul dediğinde gülüp geçenlerin akıllarını başlarına almalarını sağlayacak fotoğraf bugün Ankara'da çekilmiştir. Yüreği iman dolu olan Ülkücü Türk gençliği Liderinin bir işaretiyle neler yapılabileceği bugün aşikar olarak sergilenmiştir” dedi. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit