• resmi ilanlar

“30 Ağustos Zaferi ve kurban bayramı kutlu olsun”

2017-08-29 11:00:07

Müsiad Bolu Başkanı Abdullah Abat, milletin hem 30 Ağustos Zaferi'nin 95'nci yıl dönümünü ve Kurban Bayramını yayınladığı mesajla kutladı.

Abat yayınladığı mesajda ilk olarak 30 Ağustos Zaferi’nin 95’nci yıl dönümünü kutlayarak şunları ifade etti; "Yeni Türkiye vizyonumuzdaki hedefleri gerçekleştirmek, toplumsal refahı daha da artırarak, ülkemizin dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri haline geleceğine inandığını belirten Abdullah Abat 30 Ağustos Zaferi vesilesiyle, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Vatan savunması konusunda fedakar bir anlayışla vazife ve sorumluluklarını yerine getiren, bölgesel ve küresel barışın tesisi için yurt dışında görev üstlenen Silahlı Kuvvetlerimize şükranlarımı sunuyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten duygularımla kutluyorum dedi.

 

 

“KURBAN BAYRAMININ ANLAMINI ÇOK İYİ KAVRAMAK MECBURİYETİNDEYİZ”

 

 

Müsiad Bolu Başkanı Abdullah Abat, Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla tebrik ediyor; bayramın, ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesi olan Kurbanın ve Kurban Bayramının anlamını çok iyi kavramak mecburiyetindeyiz. Bu bayramda, muhtaçların hanelerine, muhabbet ve sevinç taşımalıyız. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir. Bu günler, aynı zamanda Hac ibadetinin ifa edildiği; dilleri, ırkları, tenleri, renkleri, kültürleri ve coğrafyaları farklı milyonlarca Müslümanın, Arafat meydanında, dualar eşliğinde, müstesna bir kardeşlik manzarası sergilediği günlerdir"  dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit