• resmi ilanlar

Transfer çalışmaları sürüyor

2016-06-20 10:00:03

Kırmızı beyazlılarda 28 Mayıs'ta yapılan olağan genel kurulda 298 oyla Boluspor'un yeni başkanı olan Necip Çarıkçı ve ekibi transfer çalışmalarını gizliden gizliye sürdürüyor.

Göreve geldiği günden bu yana 3 yıllık projenin detaylarını aktaran Çarıkçı, teknik direktör konusunda Fuat Çapa’da karar kıldı. Çarıkçı ve transfer komitesinin uzun uğraşları sonucu 2 yıllık sözleşmeye imza atan Fuat Çapa, Boluspor’un 2016–2017 futbol sezonunda yeni adamı oldu.

Teknik direktörlüğe Fuat Çapa’nın getirilmesinin ardından kadroyu sil baştan değiştireceklerini açıklayan Çarıkçı ve transfer komitesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırmızı beyazlılarda oyuncuların birçoğuyla yolların ayrılacağı geriye 4 veya 5 ismin kalacağı tahmin ediliyor. Boluspor’da kalması muhtemel oyuncular arasında Anco Jansen, Emre Kılınç, Fatih Turan, Cengiz Umut Meraş ve Özgür Özkaya isimleri geçiyor.

Takımdan gidecek ve kalacak oyuncuları belirleyen Boluspor transfer komitesi, gözünü dış transfere çevirdi. Kamuoyundan gizli tutulan oyuncularla söz kesen kırmızı beyazlılar, 8–9 Temmuz’da başlayacak olan kampa kadar bütün oyuncuları takıma kazandırmak istiyor. Özelikle bu hafta içi önemli somut adımların atılacağı ve birçok oyuncunun Boluspor ile sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Aldığımız duyumlar neticesinde, kırmızı beyazlı transfer komitesi, bu hafta içinde 2’si yabancı olmak üzere toplamda 4 oyuncuya imza attırarak transfere giriş yapmak istiyor.

Osman Fevzi Gürsoy, Bayram Ali Aydoğanlı, Ahmet Ardıhan, Seçkin Kavarna, Metin Kumaş, Sefa Meral, Murat Ünsal, Hakkı Öztabağ’dan oluşan transfer komitesi yeni sezon öncesi sık sık toplantılarda bir araya gelerek teknik direktör Fuat Çapa’nın raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Boluspor’a imza atacak yabancı oyuncuların Hollanda ve Belçika’dan alınmasına kesin gözüyle bakılırken, teknik direktör Fuat Çapa ve transfer komitesinin bu ülkelerdeki temaslarını kullanarak yabancı oyuncular hakkında bilgi alışverişinde bulunulduğu öğrenildi.

 

Yurt içinde de transfer çalışmalarını büyük gizlilik içerisinde sürdüren Boluspor transfer komitesi, takıma katkı sağlayacak isimlere formayı giydirebilmek için yoğun çaba sarf ediyor. Barış Güzeltürk

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Boluspor.  (21.06.2016 12:33:13)

  Pamukovalı Kılınçı napacan,Gol atmıyor,Bişey yapmıyor,ve üç büyüklere gitsin,Bolusporu KÜMEmi düşüreceksin.Bolusporun bünyesi kaprislileri kaldırmaz,Kişi ne ise odur.Değiştiremezsiniz,

 • Mustafa  (21.06.2016 05:20:38)

  Emrullah yıldırım soner şahin bunlarda mi gidecek bence her ikiside kalmali

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit