• resmi ilanlar

Muhasebecilerden Vali Baruş'a ziyaret

2016-03-01 11:00:01

01-07 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftası münasebetiyle, Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Necmi Tunca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bolu Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Muhasebeciler Haftası kapsamında kendisine ziyaret gerçekleştiren Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Necmi Tunca ve Yönetim Kurulu Üyeleri'ni makamında ağırladı.

Sohbet havasında geçen ziyarette, muhasebecilerin haftasını kutlayan Vali Baruş, "Vatandaşlarımız ve devletimiz için çok önemli bir kamu görevi yürütüyorsunuz. Kamu hizmeti sadece kamu kurumlarının verdiği bir hizmet değil, kamunun yarına, devletin yararına çalışan her kurum da her sivil toplum kuruluşu da kendi alanıyla ilgili kamu hizmeti yapmaktadır.  Kamu gelirlerinin düzenli olarak toplanması ve işletmelerimizin muhasebe kayıtlarının sağlıklı olarak tutulmasına yönelik önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Emekleriniz için teşekkür ediyorum" dedi.

Kendilerini kabul ettikleri  vemeslekleri ile ilgili güzel düşünceleri için Bolu Valisi Aydın Baruş'a teşekkür eden Bolu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Necmi Tunca, yönetim kurulu üyelerini tanıttı ve yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Baruş'a bilgiler verdi.

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit