Önceki gün Ankara'da gerçekleştirilen kura çekiminin ardından 14 takımlı B grubunda mücadele edeceği belirlenen Bolu Belediyespor, Gümüşhane, Ankara, Antalya, Bartın, Elazığ, Ordu, Sakarya ve Samsun ekipleriyle mücadele edecek. Ankara Karayolları, Kazan Belediyesi, Numune, Pursaklar Voleybol İhtisas, TED Kolejliler, TVF Spor Lisesi, Antalya Büyükşehir Belediye, Gümüşhane Gençlerbirliği, Bartın Polisgücü, Elazığ İl Özel İdare, Ordu Telekom, Sakarya Yeni Hendek ve Samsun 19 Mayıs Gençlik takımlarıyla mücadele edecek olan temsilcimiz ilk müsabakasını deplasmanda 3 Ekim Cumartesi günü evinde TVF Spor Lisesi ile gerçekleştirecek. Temsilcimiz deplamanda ilk müsabakasında ise 10 Ekim Cumartesi günü 19 Mayıs Gençlik takımına konuk olacak. İşte temsilcimizin fikstürü:
1. Hafta(3 Ekim 2015 Cumartesi) |
|
BOLU BLD. |
TVF SPOR LİSESİ |
YENİ HENDEK |
19 MAYIS GENÇLİK |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
GENÇLERBİRLİĞİ |
NUMUNE |
KARAYOLLARI |
İL ÖZEL İDARE |
TED KOLEJLİLER |
KAZAN BLD. |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
TELEKOM |
POLİSGÜCÜ |
2. Hafta(10 Ekim 2015 Cumartesi) |
|
19 MAYIS GENÇLİK |
BOLU BLD. |
TVF SPOR LİSESİ |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
KARAYOLLARI |
YENİ HENDEK |
GENÇLERBİRLİĞİ |
İL ÖZEL İDARE |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
NUMUNE |
TED KOLEJLİLER |
TELEKOM |
POLİSGÜCÜ |
KAZAN BLD. |
3. Hafta(17 Ekim 2015 Cumartesi) |
|
BOLU BLD. |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
19 MAYIS GENÇLİK |
KARAYOLLARI |
İL ÖZEL İDARE |
TVF SPOR LİSESİ |
YENİ HENDEK |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
TELEKOM |
GENÇLERBİRLİĞİ |
NUMUNE |
POLİSGÜCÜ |
KAZAN BLD. |
TED KOLEJLİLER |
4. Hafta(24 Ekim 2015 Cumartesi) |
|
KARAYOLLARI |
BOLU BLD. |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
İL ÖZEL İDARE |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
19 MAYIS GENÇLİK |
TVF SPOR LİSESİ |
TELEKOM |
POLİSGÜCÜ |
YENİ HENDEK |
GENÇLERBİRLİĞİ |
KAZAN BLD. |
TED KOLEJLİLER |
NUMUNE |
5. Hafta(31 Ekim 2015 Cumartesi) |
|
BOLU BLD. |
İL ÖZEL İDARE |
KARAYOLLARI |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
TELEKOM |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
19 MAYIS GENÇLİK |
POLİSGÜCÜ |
KAZAN BLD. |
TVF SPOR LİSESİ |
YENİ HENDEK |
TED KOLEJLİLER |
NUMUNE |
GENÇLERBİRLİĞİ |
6. Hafta(7 Kasım 2015 Cumartesi) |
|
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
BOLU BLD. |
İL ÖZEL İDARE |
TELEKOM |
POLİSGÜCÜ |
KARAYOLLARI |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
KAZAN BLD. |
TED KOLEJLİLER |
19 MAYIS GENÇLİK |
TVF SPOR LİSESİ |
NUMUNE |
GENÇLERBİRLİĞİ |
YENİ HENDEK |
7. Hafta(10 Kasım 2015 Salı) |
|
BOLU BLD. |
TELEKOM |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
POLİSGÜCÜ |
KAZAN BLD. |
İL ÖZEL İDARE |
KARAYOLLARI |
TED KOLEJLİLER |
NUMUNE |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
19 MAYIS GENÇLİK |
GENÇLERBİRLİĞİ |
YENİ HENDEK |
TVF SPOR LİSESİ |
8. Hafta(14 Kasım 2015 Cumartesi) |
|
POLİSGÜCÜ |
BOLU BLD. |
TELEKOM |
KAZAN BLD. |
TED KOLEJLİLER |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
İL ÖZEL İDARE |
NUMUNE |
GENÇLERBİRLİĞİ |
KARAYOLLARI |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
YENİ HENDEK |
TVF SPOR LİSESİ |
19 MAYIS GENÇLİK |
9. Hafta(21 Kasım 2015 Cumartesi) |
|
BOLU BLD. |
KAZAN BLD. |
POLİSGÜCÜ |
TED KOLEJLİLER |
NUMUNE |
TELEKOM |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
GENÇLERBİRLİĞİ |
YENİ HENDEK |
İL ÖZEL İDARE |
KARAYOLLARI |
TVF SPOR LİSESİ |
19 MAYIS GENÇLİK |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
10. Hafta(28 Kasım 2015 Cumartesi) |
|
TED KOLEJLİLER |
BOLU BLD. |
KAZAN BLD. |
NUMUNE |
GENÇLERBİRLİĞİ |
POLİSGÜCÜ |
TELEKOM |
YENİ HENDEK |
TVF SPOR LİSESİ |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
İL ÖZEL İDARE |
19 MAYIS GENÇLİK |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
KARAYOLLARI |
11. Hafta(5 Aralık 2015 Cumartesi) |
|
BOLU BLD. |
NUMUNE |
TED KOLEJLİLER |
GENÇLERBİRLİĞİ |
YENİ HENDEK |
KAZAN BLD. |
POLİSGÜCÜ |
TVF SPOR LİSESİ |
19 MAYIS GENÇLİK |
TELEKOM |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
KARAYOLLARI |
İL ÖZEL İDARE |
12. Hafta(12 Aralık 2015 Cumartesi) |
|
GENÇLERBİRLİĞİ |
BOLU BLD. |
NUMUNE |
YENİ HENDEK |
TVF SPOR LİSESİ |
TED KOLEJLİLER |
KAZAN BLD. |
19 MAYIS GENÇLİK |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
POLİSGÜCÜ |
TELEKOM |
KARAYOLLARI |
İL ÖZEL İDARE |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
13. Hafta(19 Aralık 2015 Cumartesi) |
|
BOLU BLD. |
YENİ HENDEK |
GENÇLERBİRLİĞİ |
TVF SPOR LİSESİ |
19 MAYIS GENÇLİK |
NUMUNE |
TED KOLEJLİLER |
ANTALYA B.ŞEHİR BLD. |
KARAYOLLARI |
KAZAN BLD. |
POLİSGÜCÜ |
İL ÖZEL İDARE |
PURSAKLAR V. İHTİSAS |
TELEKOM |
Haber Merkezi