• resmi ilanlar

Yılmaz davul zurna eşliğinde oynadı

2015-06-04 13:00:05

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Davul ve zurnayla karşılanan Başkan Yılmaz, hareketli parçalarda Roman vatandaşlarla hünerlerini sergiledi.

Doğancı Köyü’nde Büyüksu Deresi’nin kenarındaki mahallede ikamet eden roman vatandaşları ziyaret eden Başkan Yılmaz sıkıntıları dinledi. Belediye meclis üyeleri ve daire müdürlerinin katıldığı toplantıda Roman vatandaşlar Başkan Yılmaz’ı davullarla karşıladı.

Roman vatandaşlara oyunlarında eşlik eden Başkan Yılmaz, daha sonra talepleri dinledi. Daire müdürlerine taleplerin yerine getirilmesi konusunda talimat veren Başkan Yılmaz, “Sizlerle sık sık bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bizden bir isteğiniz olduğu taktirde yerine getirmeye çalışıyoruz. Sorunlarının çözümü için daire müdürlerimizle birlikte sizleri ziyaret etmek istedik ”diye konuştu.

Roman vatandaşlar Başkan Yılmaz’a sorunlarını dile getirerek ziyaret nedeniyle teşekkür etti. Roman vatandaşlar “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Ne zaman istesek bizim yanımızda. Bize bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler Başkanımızın her zaman arkasındayız” diye konuştular.

 

Haber Merkezi

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • mahmut ercan  (05.06.2015 12:26:45)

  adam ağlanacak haline gülüyor sanayi sitesi yapacağım sanayi sitesini taşıyacağım diye bolu halkını kandırdı şimdi göbek atıyor omurgasız.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit