• resmi ilanlar

“Son çıkış CHP”

2015-06-03 13:00:08

CHP Bolu Milletvekili ve 1. sıra adayı Tanju Özcan, Mengen’de muhtarlarla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’un da katıldığı toplantıda konuşan Özcan, “Dilimizde bir deyim vardır. Geri dönülmesi çok zor bir yola girmemek için uyarı anlamına gelen, ‘köprüden önceki son çıkış’ deyimi tam da bu seçime uygundur. Dönülmez yollara girmemek için son çıkış Cumhuriyet Halk Partisi’dir” dedi.

Mengen’in mahalle ve köy muhtarlarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda, hafta sonu yapılacak seçimin önemine değinen Özcan, “Bu seçim ülkedeki, yolsuzluğun, hukuksuzluğun, baskının ve kural tanımazlığın sona erdiği bir seçim olacak. Çünkü, CHP iktidarı ile tüm bu olumsuzluklar sona erecek” diye konuştu.

“İLK OYLAR CHP’YE”

Muhtarların desteğini aldığı Mengen’deki kahvaltılı toplantının ardından merkeze geçen Özcan, Atatürk Bulvarı’ndaki esnafı ziyaret etti. Pazar günü yapılacak seçimlerde, herkesin sandığa gitmesini rica eden Özcan, ilk kez oy kullanacakların iyi karar vermelerini istedi. İlk oyun hiç unutulmadığını ifade eden Özcan, “CHP, iktidarında gençlerin işsizlik derdine düşmemeleri için çok önemli çalışmalar yapılacak. Merkez Türkiye gibi bir proje işsizliği bitirmek için düzenlendi. Gençlerin ilk oylarına talibiz” dedi.

Özcan, yeni bir başlangıç için toplumun bütün kesimlerinin hafta sonu yapılacak seçimleri beklediğini ifade ederek, “Gelin, oy verin gitsinler” sloganını tekrarladı.

Esnafın temel sıkıntılarını çözmek konusundaki iradelerini tekrarlayan Özcan, “İktidarımız zamanında kurulacak olan ‘Esnaf Bakanlığı’ sayesinde küçük esnaf, zincir oluşturmuş büyük firmalara karşı ezilmeyecek. Biz dar gelirliden yana olan bir hükümet olacağımızı vaad ediyoruz” diye konuştu.

Sohbet ettiği esnaflardan tam destek olan Özcan, çalışmalarına merkezde bulunan diğer mahallelerde devam etti.

Haber Merkezi

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit